SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co z tym strzałem?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 85 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2901
Mam w strzykawce 1 ml susty organona. Nabiłem w lipcu i schowałem i zapomniałem o nim,a jak robiłem porządki to go znalazłem :) Można to wkuc?Szkoda żeby się zmarnował 1 ml soczku Czy jeśli był przez 2 miechy w strzykawce a nie w ampie to nie wywietrzał przypadkiem? Na strzykawce była nałożona igła piątka.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Jesteś pewien że to piątka?

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2061
NAciagnales soczek, miales wbijac, weszla mama i schowales? Pewnie ze susta wietrzeje, ale jak lezala w szczelnei zamknietej szawce to zapewne osadzila sei na sciankach-zdrap wsyp do strzykawki zamieszaj i wal!! Bedzeisz wielki &amp A tak powazne to chcesz zrobic cykl na 1 strzale susty? Niektorzy sie zastanawiaja czy mozna trzymac amp jak sie z niej wyciagne polowe przez kilka dni a Ty sie zastanawiasz nad czyms takim! brak slow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2039
A inni wsadzaja to do lodowki

-=EUROPE ARENA PHARM=-

Juz wkrótce Hipretrofia w Pl =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 85 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2901
Micen jestem pewien że to piątka na 100%. Teoysta już się poczułeś dowartościowany? Jesteś typowym przedstwicielem tego działu.Czujesz się zobowiazany do jechania po kimś bo wiesz więcej ode mnie tak? To na takich jak ty brak mi słów. Nie potrafisz człowiekowi doradzić tylko krytukujesz kogoś by pokazać jaki jesteś mądry. Dla mnie jestś...A szkoda słów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4264 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18755
żeby się nie zmarnowało to wbij lepiej jakiemuś pieskowi lub innemu domowemu zwierzakowi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2061
Nie uwazam sie za madrego. A ty tym bardziej nie powinienes, bo wystarczy troche ruszyc glowa... Wiesz chyba co to jest np. zółtaczka? Sam sobie powinienes odpowiedziec na to pytanie i go tu nie zamieszczac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2061
Dowartosciowany to sie poczuje jak napiszesz ze wy******* ta strzykawke w piz**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wstrzyknij to lepiej kanarkowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 85 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2901
Teoysta nie jestem wszechwiedzący,gdybym znał odpowiedź to nie zadałbym tego pytania na forum.Teraz już wiem że to się nie nadaje do wkucia i właśnie to wyj****em do śmieci. Mozesz czuc sie dowartościowany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
gregor_ian uwazaj bo jeszcze bana od kanarka zalapiesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niby wiecie ale nie wiecie.....

Następny temat

Enan irańczyk

WHEY premium