SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

New York Pro 2019

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
To jest właśnie to, o czym pisałem wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1982 Napisanych postów 19839 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731909
Milan Sadek 3 miejsce Open BB




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4578 Napisanych postów 49014 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522714
układ dowolny Milana Sadka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4578 Napisanych postów 49014 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522714
posedown i dekoracje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Też obserwowałem NY Pro i czekałem,jak tam się Karol zaprezentuje.

A tu po prostu wieści z innej bajki :)

Jestem mocno zawiedziony podejściem do tego startu,startu,który dla bardzo wielu kulturystów jest prawie nierealnym marzeniem.

I podejściem do kibiców i zawodników,z którymi się startuje.

.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1982 Napisanych postów 19839 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731909
Masti, szkoda to nawet komentowac. Lepiej ocen forme Sadka. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Sadek super!,prędzej czy później będzie wygrywać i wystartuje na Mr Olympia.
A na razie i tak uważam,że go za nisko ciągle oceniają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1982 Napisanych postów 19839 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731909
Moze na Puerto Rico Pro ( 24.05-27.05) wygra, bo tam obsada mizerna.
Ponizej na 3 dni przed tymi zawodami.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
A jak wróżycie przyszłość Boreckiemu? Forma kosmos, nie wiele jest do poprawy, zresztą w tym limicie wagowym bardzo się już nie da, ale w tej kategorii wygrać z murzynami którzy maja kosmiczne talie, a on już talii nie poprawi, może jedynie na pozowaniem pracować

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15424 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388416
w jakis miejskich zawodach pro w usa,moze powalczyc o top3, na wiekszych zawodach jak wlasnie nypro, ac , niestety szans nie ma, chociaz od pasa w gore sylwetka naprawde swietna, to nogi dalej odstaja i wlasnie przez to ta szersza talia, dalej nie wyglada jakos specjalnie fajnie... jak nachapie punktow albo wygra jakies slabo obsadzone zawody np. w kanadziej -toronto czy Vancouver pro,to niedlugo bedzie na olimpi.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bigman Weekend Pro Show 2019

Następny temat

California Pro 2019

WHEY premium