SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nebhe

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6756
SOG ! mega postęp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 448 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10525
wrzuc jeszcze kilka fotek;)

nowy uzytkownik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Jest świetnie... daj więcej fot...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 438 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10761
Zaj**isty progres . Po redukcji bedzie miazga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 575 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5475
Dzięki, cały czas do przodu :)

Póki co nie ma za bardzo z czego redukować ;)

Więcej fotek.





Zmieniony przez - Nebhe w dniu 2013-01-16 16:59:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3777
Diety się cały czas trzymałeś przez ten czas??? Jakieś suple były??? I split czy fbw???

Zmieniony przez - fazerr w dniu 2013-01-16 17:24:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
Widze,że też brzuch olewasz,ja go jakoś nie lubie robić,ale teraz pomasuje do połowy kwietnia i wytne go,ze bedzie kratka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 575 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5475
fazerr, oczywiście, że diety cały czas nie trzymałem. W tamtym roku po maturach i przez całe wakacje regularnie trzymana, właśnie w tym czasie wchodził hp + cm3 i s.a.w + standardowe witaminy, minerały itp. Po wakacjach mnie zmuliło, że nie mogłem nic w siebie wdusić, tak więc na jakiś czas odpuściłem, treningi chyba na półtora miesiąca, może dwa i dietę tak samo. A od końca listopada znowu trzymam, trenuję i czekam na muła ;)

Ćwiczę oczywiście splitem, fbw mi nie podchodzi, nie lubię i w ogóle mam jakiś negatywny stosunek do tej metody. Lubię czuć słuszną pompę, a ciężko mi to osiągnąć robiąc fbw.

adamek.k, trochę kratkę widać, nie ma tragedii ale jakbym robił regularnie to na pewno byłoby lepiej. Staram się nie olewać żadnej partii ale jak mi się nie chce robić brzucha to po prostu go nie robie. Ostatnio w każdym bądź razie regularnie ćwiczony.

Zmieniony przez - Nebhe w dniu 2013-01-16 17:46:32

Zmieniony przez - Nebhe w dniu 2013-01-16 17:48:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12205
Elegancko kolego ale czy mi się wydaje czy brzuszek ci lekko "wydymało" :D?

PS: Co do FBW to spróbuj fajnej odmiany - HST. Pompa jest a siła idzie mega w górę.

Zmieniony przez - bartolomeo1 w dniu 2013-01-16 18:38:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3777
Na moje przesadzacie z tym brzuchem, jest dobrze delikatna kratka jest i jakby nie patrzeć to cały czas masuje więc nie ma się co dziwić że nie ma idealnie widocznego 6 packa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasze ŁYDY :) vol.I

Następny temat

25 lat 74 kg 173 cm Staż ok. 6 lat

WHEY premium