SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naturalne produkty podnoszące poziom testosteronu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1357
Witam, jak w temacie chciałbym żeby ktoś ogarnięty mi podpowiedział :)

Pojutrze startuje z redukcją, jak wiadomo testosteron w tym okresie spada bla bla bla...I stąd rodzi się moje pytanie.
Chciałbym podnieść poziom testosteronu w organiźmie (tak wiem bez anabolików cudów sie nie moge spodziwać, ale nawet te 5-10% było by spoko.) czytałem sporo o następujących produktach które, RZEKOMO mają pozytywny wpływ na ww. hormon w org.

1) Ashwagandha
2) Kozieradka
3) fosfatydyloseryna
4) mleczko pszczele
5) wyciąg z palmy sabałowej
6) buzdyganek naziemny
W codziennej suplementacji dostarczam witaminy D, B5, B6 cynk , magnez + reszta z warzyw/owoców.

Chciałbym, żeby ktoś rozpisał mi W JAKIEJ FORMIE kupić ww. rzeczy oraz JAK SPOŻYWAĆ/STOSOWAĆ, czy kupić w formie ZIÓŁ czy TABLETEK?
Domyślam się, że poszczególne składniki mogą wchodzić w interakcje i wyrządzać niechciane rzeczy... oraz W JAKICH ILOŚCIACH stosować...

Ps. W tribulusy nie wierze, większość badań sugeruje wręcz znikomy % działania :)

;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Ile masz lat ? Robiłeś badania hormonalne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1357
27 lat, tak robiłem badania tylko,że...
piątek godzina 11-12:30 BARDZO intensywny trening barków + 10min interwałów po, godzina 16:30 zjadłem 3 posiłek i o 18 byłem akurat w poradni i coś mnie tkneło, żeby zrobić badanie - LABORANT zapewniał mnie, że godzina, ani to ,że jestem po treningu ani posiłku NIE MA żadnego wpływu na wynik - jak się okazało (poczytałem potem w necie) MA.

W badaniu wyszło mi 2,2 gdzie norma jest 2,2-9,8 ng/ml (mowa tu o badaniu na testosteron całkowity)
2,2 - 9.

Domniemam, że może wynik nie jest miarodajny z uwagi na powyższe czynniki i badanie powinienem wykonać naczco około godziny 7-8 gdzie testosteron ma najwyższy poziom, no ale wracając do pytania...


Zmieniony przez - Xoxepin w dniu 2017-04-28 21:37:50

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Masz w normie więc musisz się z tym pogodzić.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Powtórz badanie na czczo rano

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
georgu
Masz w normie więc musisz się z tym pogodzić.

Z czym się pogodzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
bebolek
Powtórz badanie na czczo rano


jw badanie mozna powtorzyc rano, po dniu wolnym od treninu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto kupić Carbo

Następny temat

Stała suplementacja

WHEY premium