SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Narady Elity sE

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 71956

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Kruwa od dzisiaj chyba bede mial xywe lovelas
Wczoraj powiedzialem mojej lasce z ktora bylem ponad pol roku dobranoc , a dzisiaj mnie jakas typiara na plazy wyrwala (nie ja ja , tylko ona mnie ) . Dziewczyna ma 18 lat i z wygladu to mi na jakas hiszpanke ciemna albo cos w tym stylu . Naturalnie czarne oczy , czarne wlosy i karnacja taka ze ja bym musial pare lat w solarium spedzic zeby taki kolor skory miec Wogle brecht jest , ja jestem na lbie bialy praktycznie tyle ze sie zdazylem opalic dosc mocno ............Hehehee moze bedzie "black & white" . Ide sie wykompac , bo ***ie odemnie winem (od 10 rano do 16 30 3 winka i troche browara od kolegow ) i mi sie troche rozmazuje obraz .
Ogolnie ciekawie sie zapowiada najblizszy tydzien , a jak cos sie wkreci to moze jeszcze na kolonie ze mna pojedzie . HYhy..........a na plazy bylem takiej ze wogle nie podejzewalem ze ktos sie pojawi , bo pojechalem z typami z podworka po prostu sie napic .


Doradca w dziale Sporty Extremalne
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne - Dział mafii Xtreme Sports
" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Oj widze ze glupoty pisze , troodno pozniej wytrzezwieje to bede zdolny do konwersacji

Doradca w dziale Sporty Extremalne
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne - Dział mafii Xtreme Sports
" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
Ja tam mam już serdecznie dosyć lasek szczerze mówiąc. Patriot mnie trochę zmobilizował i podsumowałem moje życie w 3 klasie. Policzyłem i wyszło mi że zarywało do mnie około 20 lasek. Co ciekawe zaczęło się dopiero w 3 klasie, w drugiej kompletnie nic się nie działo. Żebyście wiedzieli jakie to jest po****ione. Najgorzej jak się do***ała taka jedna do mnie i nie chciała odpuścić przez pół roku.
A ta którą ja kocham... Długa historia. W każdym razie od 8 miesięcy jestem zabujany na amen w jednej dziewczynie imieniem Natalia. Wszyscy mi mówią że od tego czasu się zmieniłem jak cholera. Chyba mają rację, sam to zauważam. Myślałem że w wakacje mi przejdzie, bo nie będę jej widywał, ale wystarczyło że raz się przypadkiem spotkaliśmy w Poznaniu. Wystarczyło że raz na mnie spojrzała... Długa historia. Długa i zakręcona.

Wniosek: Panowie nie dajcie się laskom

[Doradca w dziale Sporty Extremalne]

Death is the only way out...

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Mi sie tez zdawalo ze jestem zakochany na maxa , ale swoja droga to mam na tyle silny charakter , na tyle trudno zdobyc moje zaufanie (jeszcze nikomu sie to nie udalo) i naprade nie mozna ze mna w****a leciec (w dodatku jak laska moja to juz wogle , w tej chwili nie czuje do niej juz nic), ze potrafie w 10 minut zupelnie zmienic swoje podejscie . Nad tym "dobranoc" to sie zastanawialem moze 10 min , jak zaczela ******lic cos , powiedzialem 3 razy zeby skonczyla , ona coraz lepiej noi dowidzenia . Teraz siedzi , placze i mnie przeprasza ja mam to gleboko w 4 literach .
A ta co ja dzisiaj poznalem to mi sie odrazu spodobala , z wygladu zaj***ista ale co wazniejsze nie glupia . Naprawde latwo przychodzi mi ocenianie ludzi nawet po paru minutach rozmowy i jak narazie intucja jeszcze mnie nie zawiodla , a ona mi wyglada na najnormalniejsza dziewczyne z jaka gadalem . Ma cos co mi sie naprawde podoba (nie mowie o wygladzie ) . No nic czas pokaze co z tego wyjdzie jutro sie z nia na plaze umowilem .

A co do tego zarywania , to raczej malo ktora dziwczyna potrafi ze mna dluzej pogadac , bo z regoly zawsze wychodzi jej glupota,prostactwo albo nieumiejetnosc zachowywania sie w roznych dziwnych sytuacjach i wtedy konczy sie to z regoly parodia w moim wykonianiu z dziewczyna w roli glownej . Na brak chetnych rowniez nie narzekam , ale takie chetne to ja mam gdzies , bo albo jakies pasztety glupie , albo jakies za***iste dupy rowniez glupie - jednego i drugiego nie toleruje .
Na dyskotece to rozumiem , jakas madra nie musi byc zebym sie mogl dobrze bawic , ale to tylko na dyskotece albo w stanie upojenia alkoholowego .

"a wiesz czym sie rozni szmata od kobiety , tym ze kobiete sie szanuje " - Heh to mowi duzo
"Trwa poscig za kasa pozycja dupami , gdzie ludzie ROZMINELI SIE Z WARTOSCIAMI " a to jeszcze wiecej .

Moj swietej pamieci dziadek ktory opuscil ten swiat pare lat temu (i ktorego bardzo szanuje i wiem jakim byl madrym czlowiekiem) mowil wlasnie ze dusza czlowieka tez moze byc piekna , w niej zawarte sa rowniez wszystkie wartosci jakie posiada czlowiek , cialo jest tylko pojemnikiem, ktore mozna w pewien sposob zmieniac i ksztaltowac . Bog jednak nie byl sprawiedliwy i dal ludziom rozne "pojemniki" lecz nie dal ludziom umiejetnosci oceniania ludzi tylko po zawartosci , co jest najwieksza niesprawiedliwoscia. Natury sie nie przeskoczy ........(pod koniec chodzi mniej wiecej o to ze ktos moze posiadac piekne wnetrze i moze byc samotnym i niespelnionym w milosci czlowiekiem ) mowil a wlasciwie pisal , jeszcze cos o tym ze piekno mozna wyrazac poprzez poezje ,sztuke itd , tylko nie moze nikt tego znalezc )
moglem cos pokrecic , bo mam kaca , a po drugie to za mlody bylem jeszcze zeby to zrozumiec wtedy , teraz dopiero zaczynam rozumiec . W sumei to chyba mam po nim do czegos takiego sklonnosci , bo do szkoly pisalem wlasne przemyslenia na ocene (oczywiscie dodatkowo zeby ocenki wyciagnac) zawsze 6 dostawalem...

No coz koniec tych refleksji.. trzeba isc cos zjesc i wrocic do rzeczywistosci bo kaca mam i mnie lep boli



Doradca w dziale Sporty Extremalne
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne - Dział mafii Xtreme Sports
" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
ale gadka...

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Doradca w dziale Combat/Samoobrona

Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
Fire ona wyjechala na dlugo ja tez jade, trzymano

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
O kurfaaaa , moze to ktos skasowac co pisalem , bo dopiero trzezwy jestem jednak 3 wina i ze 4 browary (no coz koledzy nie wyrabiali , ktos musial pomoc) to zdecydwanie za duzo . Aj juz czuje tego kapcia w mordzie jutro rano . Chyba sobie odkurzacz na odwrotny ciag nastawie i rure do mordy wsadze zeby mi dmuchal przez noc ...
I zeby tylko pogoda jutro byla bo na plaze trzeba isc

Doradca w dziale Sporty Extremalne
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne - Dział mafii Xtreme Sports
" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
Patriot!! jak cos wypijesz to dobrze jest pochewtac :D bo :
1 - duuuuuuzo mniejszy kac =]
2 - mozesz złapac wstret (ale nie koniecznie) i moze Ci taniej wyjsc :D
3 - duzo szybciej łapiesz faze :D

ja np jak wypilem litr nalewki lesnej (syyyyyf polskiego wyrobu) to na drugi dzien czułem cieeeeezkosc w glowie i minimalny kac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Ja raz zyciu nie zygalem po alkoholu a pilem naprawde bardzo duzo czasami .
Zrzygalem sie po 0,5 l wodki i po pol litra wina w ciagu 30 min .....
Browary mnie nie ruszaja , pilem i po 11-2 dziennie tzn np od 16 do 2 w nocy , wino to samo . 2 wina dobre na dwa lyki mnie nie ruszaja do vomitow . Wodka tez nie , pod warunkiem ze pije sama , nie popijam jej niczym i nie na pusty brzuch .

Najgorzej jest mieszac tak wiec 11 przykazanie - nie mieszaj "swiete słowa"

Ja tam sie kuruje zarciem i kubusiami ......

Doradca w dziale Sporty Extremalne
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne - Dział mafii Xtreme Sports
" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
A co do wstretu to do jutra nie moge miec wstretu bo ide z ta nowa kolezanka nad jezioro.........

Mam nadzieje ze mnie dziewczyna nie przepije , jedna mnie przepila (10 letnia kolezanka z bloku) . Typiara wypila 9 browarow w ciagu 2 godzin i stala !! łeb masakra po prostu , nie widzialem jeszcze zeby ktos ja przepil . Mowila ze na weselu swojej siostry pila z jakimis typami to doliczyla do 14 kieliszka wodki , a potem juz nie pamieta ale podobne jeszcze pila (kieliszki 50 ml )

Doradca w dziale Sporty Extremalne
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne - Dział mafii Xtreme Sports
" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Humor Extremalny

Następny temat

Bmx

WHEY premium