SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Narady Elity sE

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 71934

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
JESZCZE W TYM MIESIACU STALE LACZE bede Bogiem

Doradca w dziale Sporty Extremalne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" -Albert Einstein

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1393
Kurcze malo sie dzieje na SE to cosik napisze mam dola bo nei jezdze na biku<poszla mi tylna piasta> a poza tym hmmm mam przerwe w biku <nauka, pogoda i inne<$$>> ale za to rosnie puna kasy pzreznaczonej na nowe czesci wiec na wiosne jush cos bedze nowego moze zdjec mojego rowera nie bede wysylal bo gdzies na allegro i nie wiem czy ktokolwiek chcialby je ogladac < http://allegro.pl/show_item.php?item=16826685 > heh no i hm tyle... odezwijcie sie cosik bo sie cholernie nudze w domu. tak apropo kto ma do pozyczenia jakas piaste do tylu?? pozdarwiam All

The only limit is Yourself...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
a ja dzisiaj budowalem hopy itp. jezdzilem, skakalem, jestem zmeczony, koniec...

Doradca w dziale Sporty Extremalne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" -Albert Einstein

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
Jako ze Mafia SE to taki post gdzie kazdy pisze co zrobil, popsul itp. to musze powiedziec ze ostanio znowu zainwestowalem w ochrone swojego ciala a mianowicie lokci i przedramion, tydzien temu robiac wheelie pekla na pol lewa manetka ale i tak jest mi nie potrzebna bo juz ja odkrecilem i przerzutke z przodu, ale bez napinacza mi raz/dwa na dzien lancuch spada a dziasiaj rozwalilem tylne kolo i jestem wkurzony bo jak rower nie funkcjonuje dobrze to ja tez dobrze nie funkconuje, najgorsze ze musialem jechac 10km gdzie tylne kolo tarlo o rame

Doradca w dziale Sporty Extremalne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" -Albert Einstein

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 528 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7749
heheheh a ja ide na impre teraz ;) w srodku tygodnia co prawda troszku bejowo no ale coz

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu, jabłko z Morza Martwego i garść pyłu. Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

Mafia Sporty Extremalne

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu,
jabłko z Morza Martwego i garść pyłu.
Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 528 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7749
hehhe pojechałem na impre na ursynowie a wyladowałem w raszynie (dla tych co nie wiedza ursynow to dzielnica wawy a raszyn to taka w sumie wioska pod wawa z drugiej strony). Dziwne bo nigdy taknie podrozowalem tam gdzie polazlem tam zostawalem no ale jakos tak sie złozyło ;) no i do szkoly tez nie ide dzisija ;) w sumie to juz od paru godzin powinienem tam byc ale ide spac za to heheh

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu, jabłko z Morza Martwego i garść pyłu. Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

Mafia Sporty Extremalne

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu,
jabłko z Morza Martwego i garść pyłu.
Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
a mnie TJM wciagnal w ta nowa giere on line i pozbawil mnie zycia rodzinnego,publicznego i wogole siedze od rana do wieczora tylko do roboty wyskakuje na chwile i znowu gram oj zle sie porobilo


"In the beginning there was a
HOUSE music"
**Moderator Dzialu Sporty eXtremalne**

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 528 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7749
w jaka girke?

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu, jabłko z Morza Martwego i garść pyłu. Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

Mafia Sporty Extremalne

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu,
jabłko z Morza Martwego i garść pyłu.
Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
screen z gry masz nad nickiem Fire'a

Doradca w dziale Sporty Extremalne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" -Albert Einstein

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1393
Huh tak sobie ostatnio przemyslalem kilka spraw... musze pwoiedziec z bolem ze ja tu nei pasuje... fakt lubie rowerki i wsyztko co ejst z nimi zwiazane, ale czuje ze wy jestescie pacza kumpli ja mam swoich i jakos zyjemy... po prstu nie wie mjak to poweidziec ale to sie czuje... bede stalum gosciem na sfd ale nie bede sie wdawal w jakies porady czy cos w tym stylu <no chyba ze mnie cos ruszy> bo zuje ze jestem tutaj tylko dla tego ze ja chce... Jestescie spoko wszyscy przez samo zamilowanie do adrenaliny swoja droga przyzwyczailem sie do tego ale ostatnie zastoje hmm sprzeczki slowne itp sklonily mnie do glebszej refleksji i musze powiedziec CU guys moze spotkamy sie keidys tam ,na ulicy, skateparku, lesie zawodach.... Pozdrawiam wszystkich...

The only limit is Yourself...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Humor Extremalny

Następny temat

Bmx

WHEY premium