SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Narady Elity sE

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 71921

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
jutro mam komisa o 11:30 modlcie sie

Doradca w dziale Sporty Extremalne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" -Albert Einstein

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 521 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1582
po prostu wiedzialem ze sie tu narysujesz jutro Ci bede zyczyl powodzenia za ranca byq jak nie zdasz to bedzie ogien w szopie

Pozdrawiam
-===========================-
"Tak to ja ten niby gorszy" cyt. GRZ
"Bary u niego tak szerokie jak wał od krakowskiego dzwonu" - cyt.Krzyżacy
-= https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=65682 =- GRA SFD. Mojego wykonania, wejdz, zagraj i napisz co myslisz!

Pozdrawiam
-===========================-
"Tak to ja ten niby gorszy" cyt. GRZ
"Bary u niego tak szerokie jak wał od krakowskiego dzwonu" - cyt.Krzyżacy
-= http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=65682 =- GRA SFD. Mojego wykonania, wejdz, zagraj i napisz co myslisz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1393
jakbym sie do 11.30 nie zdazyl obudzic i zyczyc Ci powodzenia...: Powodzenia

I love gołe baby and ciepły bigos and rowerki ofcoz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
noooo zaborek , a z czego masz komisa?, wiesz cala Mafia jest z Toba!!! wierze w Ciebie byq a o 11.30 to pewnie bede spal o ile mnie qmpel nie obudzi o 11 =] wtedy napisze Ci jeszcze raz powodzenia zdasz na 100% nie ma innej mozliwosci! jak wrocisz to sie pochwal jak bylo =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
Wiem, wiem zaborek, nie umarł, bylebym tylko ja nie umarł dla was w roku szkolnym. Od jakiegoś czasu myślę też żeby ograniczać sfd... ale raczej nie odejdę. Raczej na pewno. Myśle że z maturą nie bedzie problemów. Tylko że z tego co pisze patriot to już nie będzie tu się pokazywać. A to prawie to samo co by dla ludzi z sfd umarł. Niestety.

Powodzenia na komisie zaborek.

[Doradca w dziale Sporty Extremalne]

Death is the only way out...

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 528 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7749
eh no gut lak :D

te rain nie przejmuj sie maturka cłżowieku to jest wielki syf ;) ja cala czwarta klace sie tak lenilem jak nigdy a i na kompie b duzo siedzialem hmmmmmm wogole duzo rzeczy robiłem tylko sie nie uczyłem. @ tygodnie przed matura (po zakonczeniu roku) usiadlem do nauki i zakowalem po 8-10h dziennie ale tak uczciwie) no i zdałem. Potem masz zwykle kolo poltora miecha albo i wiecej na nauke do egzaminow na studia wiec luz ;). Pozatym powiem ci tak :D pod koniec wakacji (z trezeciej na czwarta klase) wszyscy planuja sobie jak to beda sie uczyc i wogole a wiez mi malo kto rzeczywisice tak robi he :) pozatym wejsc na foro na kjakies pol godzinki dziennie wieczorkiem to nie ma problemu

Pannowac nad sobą - to najwyższa władza.

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu,
jabłko z Morza Martwego i garść pyłu.
Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
pavlo - angol, dzieki za slowa otuchy, ale ja juz nie moge wytrzymac

Doradca w dziale Sporty Extremalne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" -Albert Einstein

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1393
yeah, zdązylem Powodzenia hehe myslalem ze sie nie obudze a tu... szok budze sie a u mnie w łóżku dziewczyna hhe to byla mojej siorki kolezanka <fajna calkiem> a przyszla do mnie <bo jak twirdzila> łózko mojej siorki jest niewygodne heh zeby moja siorka miala wiecej takich kolezanek Noo jescze raz powodzenia i uda Ci sie ... dobre nastawienie jest najwazniejsze...

I love gołe baby and ciepły bigos and rowerki ofcoz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
zdalem trza isc.....













...... na rower

Doradca w dziale Sporty Extremalne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" -Albert Einstein

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
no widzisz i wszystko poszlo po mysli :D odreaguj sobie zaprosilbym Cie na piwko ale za daleko mieszkasz wysle e mailem :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Humor Extremalny

Następny temat

Bmx

WHEY premium