SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napompowany brzuch....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Myślałem,że rakotwórczość yerba mate to ogólnie znany fakt.Nie jestem ekspertem,w sieci jest więcej informacji na ten temat.Pijecie yerba w tradycyjny sposób czy taki "ekspresowy" bo widziałem i takie wersje do zalania wrzątkiem w kubkuJa się zainteresowałem tym napojem dawno temu kiedy Cejrowski zachwalał jego właściwości.Picie pokrzywy zdecydowanie zdrowsze ponoć oczyszcza organizm cały.Jednak ja zostanę przy swojej wodzie mineralnej z plasterkiem cytryny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam tykwę, wsypuję mate, wkręcam bombille i zalewam wodą, temp z 80 stopni. Co jak co, ale mate pobudza mnie lepiej niż kawa.
Z resztą nie pijam tego jak smok, raz na kilka dni, więc szału nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Yerba mate ma kilka pozytywnych właściwości,nie przeczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5885
Ciągle czekamy na zdjęcia od autora. Teraz ciężko cokolwiek powiedzieć.

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 771
Panowie, a tak merytorycznie bardziej... co z tym brzuchem ustaliliscie?

Ja mam swoja koncepcje bo i kiedys zaobserwowalem u siebie cos podobnego i do dzisiaj nie wiem z czego to moglo wynikac do konca. Wydaje mi sie, ze duza role odgrywala w moim przypadku dieta i rodzaje spozywanych pokarmow ktore na ogol obfitowaly w duza ilosc blonnika. Zastanawiam sie zatem czy to mozliwe azeby rozdete jelita, a przede wszystkim okreznica mogly byc przyczyna takiego efektu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
W moim przypadku było to otłuszczenie organów wewnętrznych. Tzw. tłuszcz trzewny czy coś takiego. Sam fałdek był mały ale brzuch wywalony. Przekładało się to też na problemy natury trawiennej oraz wątrobowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Anything,radzę Ci abyś znalazł sobie odpowiedniego lekarza,to nie jest forum,które skupia specjalistów medycyny.Może dojdziemy do jakiegoś rozwiązania,może ktoś miał podobnie ale to dziwna sprawa ciągle wydęty brzuch.Idź do ogólnego,czy jak to się teraz w Polsce załatwia niech Ci da skierowanie do gastrologa on na pewno powie Ci więcej niż ktoś na forum.Domniemywać to można ale czy to jest odpowiednie w przypadku kiedy chodzi o zdrowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 771
To nie ja mam problem z brzuchem (tzn. ktoz z nas nie ma? ) jeno klimerson i lekarzami prosze mnie nie straszyc, bo nie zasluzylem

Zasugerowalem jedynie jedna z mozliwosci wystapienia objawow bo wydaje mi sie ze kiedys tez mialem wydety brzuch, a winowajca mogl byc wlasnie peczniejacy pokarm rozpychajacy jelita od srodka. Jesli dodamy do tego np. problemy z flora bakteryjna produkujaca duze ilosci metanu i innych gazow to moze byc to wlasnie przyczyna (zapewne jednak nie jedyna).

Jak tam wiatry u Ciebie klimerson?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 718
hehe powiem Ci ze czesto wiatry pojawiaja sie u mnie po zjedzeniu czegos,i wtedy to seryjkami idzie ;] hehe.a tak bez posilku to czasami. Zawsze po piciu musze sobie odbeknac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
No tak klimerson ma iść do lekarza,mała pomyłka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czemu nie?

Następny temat

Przemyślana redukcja

WHEY premium