SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naleśniki owsiane na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 858
Przejdzie na redukcji wyżej wymieniony produkt? :D
Składniki
-50g mąki owsianej
-1 jajko
-100 ml mleka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699809
Dlaczego ma nie przejść ? To wszystko jest zależne od całościowej diety .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dokładnie.
Notabene ten naleśnik jest mega ubogi odżywczo.

Pytasz się o detal.
Istotny jest całokształt strategi żywieniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 858
Może dodam kilka przykładowych jadłospisów :D
Jem 5 posiłków dziennie
1.
-płatki owsiane
-kanapka z chleba żytniego słonecznikowego z polędwicą sopocka
-ryż, pierś, mizeria z jogurtem
-makaron pełnoziarnisty z sosem Knorr
2.
-jajecznica z 2 jaj na płaskiej łyżeczce masła+wyżej wymieniony chleb, jakiś pomidor
-jabłko
-ryż, kotlety sojowe, sos pieczeniowy culieo, ogórki kiszone
-sałatka z jogurtu , pomidora, ogórka
-setek wiejski lekki + wedlina chleb jakieś warzywa
3.omlet owsiany z cynamonem i kakao naturalnym
-mus malinowy z jogurtem i płatkami owsianymi
-ryż, wartobka, surówka
-surówka z kapusty kiszonej, jabłka i cebuli
-kanapki z wedliną drobiową i warzywami
4.-płatki owsiane górskie
-pomarańcza
-ziemniaki, piers, sos czosnkowy z jogurtu, ogórki koszone
-setek wiejski
-makaron pełnoziarnisty z sosem serowym knorr

Wiem sosy przetworzone ale jem je raz na 3/4 dni i w małych ilościach. Oprócz tego jem jakieś inne pieczywo oprócz białego, udka bez skóry, czasem mięso mielone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
O każde danie tak można zapytać. I na każde pytanie dostaniesz odpowiedz, że liczy się ogół diety. Moim zdaniem jesz ubogo odżywczo, opierajac się na przetworzonych produktach. Nie widać tam żadnych wartościwoych tłuszczy, poza masłem, jajkiem i wątróbką - o ile nie jest to wieprzowa, bo ta raczej żródłem tłuszczy nie jest.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 858
Co do źródeł tłuszczy to używam jeszcze oleju kokosowego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 858
A odwołując się do twojej odpowiedzi Daja Vu, które z wymienionych przeze mnie produktów są przetworzone? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12202 Napisanych postów 22054 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627696
Polędwica, wędlina, serek... Bo oczywiscie kotlety sojowe i mus malinowy robisz samodzielnie w domu. O sosach nie wspominam, tak jak zaznaczyłeś, ale to świństwo straszne... Chlebek też domowy? Żytni na zakwasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 858
Co do sosów to masz świętą rację :) Oczywiście nie jest to stały składnik mojej diety. Staram się na codzien raczej robić jakieś sosy na bazie bulionów czy jogurtu. Osobiście uważam ze poledwica czy wedlina nie jest aż tak przetworzona ze trzeba wykluczyć ja z diety. Gdyby trzymać się takich zasad to chyba trzeba by było samodzielnie hodować zwierzęta i dopiero z nich wyrabiać jakieś mięso żeby było zdrowe i bez ulepszaczy. :D Przynajmniej mi się tak wydaje.
Poza tym myślę ze chodzi ci głównie o aspekt zdrowotny, bo raczej serek czy wedlina nie szkodzą jako tako redukcji, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16004
Wszystkie wędliny ze sklepów to jedzenie wysoko przetworzone. Makarony, chleb, różnego rodzaje sosy ze sklepów również należą do produktów przetworzonych i lepiej ich unikać na redukcji. Brakuje zdrowych tłuszczy źródeł omega 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12202 Napisanych postów 22054 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627696
Produkty przetworzone szkodzą na redukcji - organizm otrzymuje deficyt kaloryczny i na dodatek "nie wyciąga" wszytskich substancji odżywczych, natomiast dodatkowo jest obciążony eliminacją szkodliwych wpływów całej tej chemii która figuruje na odwrocie Twoich sosów... Plus saletra i inne konserwanty z wędlin.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 64kg

Następny temat

Pomoc w ustaleniu diety

WHEY premium