SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najważniejsze i tak jest wnętrze %-) spam vol.3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
Pippo ja widzialam tydzien temu jeden odcinek i mnie zaintrygowal, dzis pewnie obejrze nastepny, ale nie wiem na maksa o co w tym chodzi
on serio zabil tego kolesia, brata swojej zony, w tym samochodzie czy to jakas wizja byla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Motyw jest taki, że ten stary dziad w czarnym kapeluszu ma listę osób, które chce ukarac za ich "grzechy" (nota bene większośc z nich umiera) Każdy odcinek to historia kolejnej osoby z tej listy, ale głównym bohaterem jest Adamczyk i jego rodzina

To nie była wizja, koleś myślał że jego szwagier zginął na Bałkanach, gdy go zostawił postrzelonego przez bojowników w lesie. On wrócił, powiedział wszystkim że szwagier zginął z rąk bojowników i przywłaszczył sobie jego zdjęcia, za które dostał nagrodę
Gdy go zobaczył w swoim aucie myślał że ten chce wyrównac rachunki i go zabic, więc strzelił do niego i go zabił

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no wlasnie widzialam, ze wykresla sobie nazwiska w notesie.
a tego, co zabil w aucie kolege, zabila jego zona tak?
i na to wszystko mial wplyw ten dziad?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Ja czekam az wszystkie poleca i sciagne sobie bo nie lubie czekac tak

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
niecierpliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
tak troche

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
a tego, co zabil w aucie kolege, zabila jego zona tak?
i na to wszystko mial wplyw ten dziad?



Ten dziad przewidywuje przyszłośc, jest czymś w rodzaju...posłańca Boga?
Nie wiem jak to określic

Gdy mąż zabił szwagra w aucie, przyjechał do domu i przyznał się żonie do wszystkiego, ta go po prostu zabiła i wypełniło się to co mąż zobaczył na zdjęciu - przyszło do niego zdjęcie, gdy on leży martwy na podłodze w swoim mieszkaniu i tak też się stało

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2009-10-15 01:56:48

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja juz sciagnelam caly 5 sezon gotowych do konca i zaczynam 6.
ale poki co z 5 obejrza;lam te odcinki ktyore z jakis powodow ominelam
dobry sposob na nude w akademiku hehe:D

a wczoraj otresiny byly
i prowadzil je konjo z big cyca i mam autograf z dedykacja i zdjecie :D
w oogle wyluzowanych koles natknelam sie na niego jak szlam do stolika on sobie stal normalnie i zaczewlam z nim gadac i zapytalam czy siada z nami a on ze czemu nie.
i siedzial z 20 min z nami i gadał! przynajmniej z siebie zadnej bog wie jakiej gwaizdy nie robi:D w koncu to taka chałtura troche ;] ale mowi ze akademia morska mu dobrze za to placi dlatego przy kazdych wiekszych imprezach on je prowadzi :D
tak o sie chcialam pochwalic
a w czwratek bylam na karaoke;d tu mnie malo osob zna to moge wyc do mikrofonu ile chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Gorzej jak wrócisz do domu, pójdziesz na imprezę i spotkasz ludzi co byli razem z Tobą na tym karaoke

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
Pippo widze ze moj post sie nie dodal, o naznaczonym, ale juz mi sie nie chce powtarzac, z reszta nie pamietam co tam napisalam
zaraz gotowe
klaudia, ciesze sie Twoim szzczesciem za to ja zamowilam palete 120 cieni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czerwona twarz

Następny temat

Fioletowe oczy

WHEY premium