SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najważniejsze i tak jest wnętrze %-) spam vol.3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
w takim razie sorry Kuba <przytul>
czasem sie zastanawiam czy ludzie nie maja nic innego do roboty tylko wprowadzanie nieprzyjemnej atmosfery wokol siebie.
NIE PIJE do nikogo

a propos aut, prawka, to Kuba balbys sie wsiasc teraz po takiej przerwie za kolko?
ja sie zastanawiam czy bylabym w stanie teraz utrzymac samochod, ale po dluzszym namysle dochodze do wniosku, ze te pieniadze wole przeznaczyc na ubrania/buty/kosmetyki...
btw, kupilam kolejne buty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To uznaje że dyskusja jest zbędna . Miłego wieczory życzę .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2011-02-15 19:34:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
z pewnoscia na forum publicznym tak
jesli masz cos do mnie to pisz smialo - i mala sugestia, bo mam wrazenie, ze to lezy Ci na sercu - tu nie wszyscy musza sie z Toba zgadzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem że nie zawsze muszę mieć rację . Każdy to musi wiedzieć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Co prawda to nie mój dział, ale mój spam , tak więc jeśli chcecie sobie coś "wyjaśnic" to na priv

Ola, najgorsze jest to że nie mam styczności z furą u siebie, bo tylko busem jeżdżę, tak więc może nie bałbym się, ale nie byłbym pewnym siebie wsiadają za kierownicę teraz

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
to tez napisalam tejze osobie, ze na forum publicznym eot

przemilcze kwestie zlosliwosci w innym temacie


tez sie wlasnie tego boje, nie jezdzisz = brak pewnosci,
a to nie jest dobre, chociaz jestem w lepszej sytuacji, bo jezdze czasami roznymi autami duzymi, mniejszymi, automat, manual, ale zazwyczaj te same trasy
teraz jakbym wyjechala gdzies w nieznane to bym byla chyba zagrozeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
no to chociaż tyle dobrego, że masz stycznosc z furami

ja miałem kupic furę tuż po odebraniu prawka, ale doszedłem do wniosku że koszty utrzymania fury za bardzo by mnie czyściły z kasy, dlatego jestem bez fury

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupić samochód nie problem tylko go utrzymać to jest sztuka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
jasne Kuba, nie ma co.
ja co prawda mam dostac nieduzy i niedrogi samochod, ale raczej poprosze o odlozenie pieniedzy na lokate, a jak bede juz 'gotowa' to jakies oszczednosci doloze i kupie cos lepszego
choc nie ukrywam, ze sa momenty, kiedy marze o autku, jak np. leje brr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
no sztuka sztuka. ja jeżdżę mamy autem jak już , więc tego nie odczuwam. póki co mi to na rękę bo i tak do trojmaista nie jeżdziłabym samochodem bo to z deka bez sensu.

Nie kłócice się. a co do spamu Kuby to będzie on chyba spamem wiecznym hehe ja to jeszcze pamiętam 2006/2007 spam w Urodzie znacznei szybciej leciał. dużo osób nawet wchodziło na niego. Nietstey zostaliśmy my ...

Ola jakie buty kupiłas ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czerwona twarz

Następny temat

Fioletowe oczy

WHEY premium