SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najważniejsze i tak jest wnętrze %-) spam vol.3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
dieta swoją drogą już osoba z forum mi ją poprawia bo sama układałam więc to już jest. i chodzi o to , że nie jestem w stanie regularnie chodzić na siłownie w tym tkwi cały problem. Dlatego dieta wjeżdża i sobie szukma czegoś co będę mogła dostosować do mojego trybu i obowiązków.


ło człowieku informatyka tylko zaocznie. i nie brałabym na Twoim miejscu samej informatyki w sumie to też zależy co masz zamiar później robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jakiś obcisły stanik by pomógł chyba , nie wiem nie mój temat trochę
Co do reszty na pewno ograniczyć cukry , kolorowe napoje jak i te gazowane . To dużo daje . Nie rozdyma tak brzucha . Ja jak przestaje pić cole to brzuch się zwęża nie jest taki wydęty .

Tabate możesz robić w domu .

Co do informatyki ja chodziłem do liceum do klasy o profilu informatycznym ale nie skończyłem , życie się potoczyło innym trybem i się skończyło .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
tak w domu mogę dlatego to by było mega dobre rozwiązanie. no staram się niie pić kolroowych tylko porblem , że ja nienaiwdzę wody niegazowanej i gazowana zawsze... ale to też jest do zrobienia - jak wszystko. Cytryny się doda i będzie ogień. jeszcze im tu dziennik na sfd zrobię hehe
a Wy co ogólnie trenujecie itd?

Jakim Ci się potoczyło ? pracujesz w stoczni czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No zawsze możesz mineralną z bąbelkami
Ja trenuje cały czas . Niestety w tej nieszczęsnej stoczni , ale już niedługo podejrzewam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 562 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16891
ja obecnie jestem bezrobotny i mnie nie stać na trening czasem robie pompki i biegam

na studia mam zaoszczędzone przynajmniej na 1 rok ;)

myślałem nad programowaniem gdzieś w skandynawi interesuje się już od jakiegoś czasu C++
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Myślałam , że praca w stoczni jest okej. Chociaż więcej ludzi z racji tej , że studiuję na AM, wybiera morze, niżeli pracę w stoczniach w polsce i za granicą.
próbowałeś tabaty? bo widziałam ,że w tamtym temacie pisałeś , że jak Ci się nogi poprawią to spróbujesz

C++ można się samemu uczyć przy pomocy internetu. szkoda, że nie praucjesz bo już byś mógł łączyć naukę z pracą. Powiem Ci , że co do programowania to też możesz jakiś kurs j**nąć i znajdziesz pracę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
dobra już doszłam do Twojej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tzn wiesz nie jest źle , jak się dłużej pracuje w firmie to można wyjeżdżać do Norwegii , a tam już za miesiąc 10 tysięcy na czysto . Co do tabaty próbowałem ale to nie dla mnie , ja mam pas ok nawet nie muszę aerobów ani nic robić . Próbowałem tak dla sprawdzenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 562 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16891
ja mam magiczą 100 przekroczoną ale w pasie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 562 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16891
ja mieszkam w małej miejscowości to nie Gdynia ;P:P:P tu nie łatwo o prace tymbardzie że jestem dyskryminowany ze względu na płeć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czerwona twarz

Następny temat

Fioletowe oczy

WHEY premium