SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najważniejsze i tak jest wnętrze %-) spam vol.3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
tak to jest, jak się chce z obcego samochodu paliwo ściągnąc

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ja tam sie nie licytuje
juz z 8 ocen mam i brak dalszej motywacji
widzisz kuba, w takim razie jak masz najgorzej to jednak nie jest tak zle na uam, wiec Twoja kolezanka niech nie *******i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Najgorzej spośród Naszej trójki co pisze tutaj w spamie to mam z pewnością

nie wiem jak Ona tam na UAMie ma, ale sądząc po tym co pisze/mówi to niezbyt wesoło

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
jeszcze tylko 3 egzaminy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
pozazdrościc takiej niewielkiej ilości...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no wiesz, sa tacy, ktorzy po uslyszeniu, ze mialam 5 egzaminow i iles tam zaliczen to robili wielkie oczy hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
ja nie mówię wśród znajomych ile mam, bo każdy ma mniej i to mnie wkvrwia

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
w 2 semestrze, jesli mi sie uda, to bede miala 3, ale co z tego jak z ilus wykladow jest "zaliczenie z ocena", dla mnie to jak egzamin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
no ja mam podobnie, ale nie liczę tego do egzaminów, bo na nich jest jednak większy hardcore, przynajmniej u mnie...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
u mnie jeden egzamin latwiejszy od jakiegos zaliczenia i na odwrot, nie ma reguly
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czerwona twarz

Następny temat

Fioletowe oczy

WHEY premium