SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najważniejsze i tak jest wnętrze %-) spam vol.3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Malutka gdzie jesteś ?

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2012-05-15 10:39:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jestem. a co si,ę urodziło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Malutka czuuuwa ;d

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ano szybko wstałem bo moja lekarka jest od 7 do 11 tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
a ciepło jest? bo ja zaraz na uczelnie będę wyruszała bo na 10 nie wyrobiłam się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
zimno jak byk;/

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W kurtce jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byłem dziś na wyrwaniu zęba . Kobieta dała mi 4 zastrzyki znieczulające , czekamy 5 minut i tylko język mi zdrętwiał . Ona na to widzę pan sportowiec to nie będzie tak łatwo pana znieczulić i następne 2 strzeliła . Zadziałało w końcu . Minuta grzebania i po sprawie .

Tylko teraz ledwo na nogach stoję . Nafaszerowała mnie tak że po 2 godzinach od zabiegu mi słabo .

Zostało mi jeszcze parę zębów do zrobienia w tym roku . A oprócz tego usuwanie tatuażów i usuwanie ginekomastii .

Masakra . Nie wiem jak się wyrobię finansowo jako biedny stoczniowiec

Ale gino na nfz prawdopodobnie na szczęście .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2012-05-15 19:54:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
sie nie zdziw jak się okaże że na gino nie będzie już limitów jak na wszystko w tym chorym kraju. Ja już minimalnie korzystam z usług z nfz. moja mama w pracy ma taki pakiet ubezpieczeniowy który kosztuje 14 zł i mam do ddyspozycji wszystkcih możliwych lekarzy bez limitów ( w większości ... niektórzy mają limity , że bezzpłatnie np. 4 wizyty w ciągu roku ale to typu kardiolog to i tak się nei wybieram) i właśnie mi przypomniałes , ze miałam się do dentysty umówić ... nie nawidzę jak nic. ale pani dentystka powiedziala , że mam spoko zęby i tylko dwa trzeba zrobić więc jeszcze tylko jeden i będę miała na jakiś czas spokoj poza paskjami do wybielania ale to już moje koszta hhehe

mi jdeen zastrzyk zawsze starcza u Ciebie dawka jak dla konia

a w ogóle osttanio przysiadłam , przemyślałam moje dotychczasowe leczenie przez nfz ( głównie chodzi mi o alergię ) i za namową koleżanki poszłam do homeopaty no i tak od 6 dni jem jakieś magiczne tableteczki o dziwo na jedno podziałały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
pan magik mnie uleczy tylko pan magik jest nierefundowany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czerwona twarz

Następny temat

Fioletowe oczy

WHEY premium