SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najważniejsze i tak jest wnętrze %-) spam vol.3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no nie zgodze sie z tym, ze ci co maja dobre umysly scisle sa tez dobrzy z polskiego i innych przedmiotow humanistycznych... i potweirdza to wielu moich znajomych
aha rush, jeszcze jedno - ja poczulam sie urazona, bo mam problemy z matematyka, fizyka, za to z polskiego idzie mi calkiem niezle - mam ten przedmiot rozszerzony i na 33osoby sa w klasie są ze trzy 4. mamy dosc wysoki poziom wiec skoro humanisci maja cienkie oceny z tego przedmiotu to watpie, zeby umysly scisle dorownywaly mi w poziomie uogolnaim oczywiscie, tak jak i ty.

blue, biologia nie interesuje mnie na tyle, zeby ja zdawac. lubilam sie jej uczyc, ale tylko niektorych dzialow.
na razie obstawiam wos, bo on mnie jako tako interesuje, a poza tym bedzie zwiazany z kierunkiem studiow, a w koncu pod tym katem musze patrzec.
najlepiej byloby zdawac rozszerzoa historie, ale nie podejme sie tego



Zmieniony przez - nioonia w dniu 2009-08-24 18:06:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
nie dojdziemy w tej kwestii do consensusu

nie ma co się wdawać w dyskusję

na forum czy w realu tak samo bym Ci odpowiedział w twarz

oceniam cie po tym co piszesz a twój przykład był na zasadzie porównania 2ch skrajności = dla mnie to zwykłe *******enie


eot.

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
sorry, zdarza mi się mi wyrażać obcesowo i wygłaszać myśli w niecywilizowany sposób

jakbym wypowiedział moje spostrzeżenie subtelniej pewnie stwierdziłabyś tylko że po prostu ktoś tam ma inną opinię o tym niż ty.

mamy inteligencję: analityczną, emocjonalną i społeczną. wynosząc się ponad przedmioty szkolne a patrząc na twoje posty można powiedzieć że intelektu na pewno ci nie brakuje więc nie niepotrzebnie tak się poczułaś.

wos, historia? idziesz na politologię? znam kilku bardzo zaradnych życiowo polityków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
dolar
" na forum czy w realu tak samo bym Ci odpowiedział w twarz "
zaproszenie do tańca czy do czego? mam nadzieję że źle odebrałem to zdanie i nie jest tak że musisz wyjść z dyskusji jako bardziej męski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nie, socjologie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
widzę region w profilu to tylko tak spytam, uam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ttak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
UAM - mam tam znajomych, nie narzekają, ale mają zapie*dol, szczególnie egzaminy hardcor, ale to też zależy od kierunku

Poza tym możesz spotkac tam wielu ciekawych ludzi, np. Mezo

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nie ma co gdybac, rownie dobrze moge sie nie dostac i sadze, ze tak bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
witaj w klubie, ja na uam to mam ich że ho ho

a tamtejsza socjologia do skończenia, tak słyszałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czerwona twarz

Następny temat

Fioletowe oczy

WHEY premium