SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najważniejsze i tak jest wnętrze %-) spam vol.3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Pedałem nie jestem, więc Madzię

pewnie tylko dla zmyłki zebysmy sobie tak pomysleli

ale fakt jest faktem kto pierwszy wywołał ten temat

Zmieniony przez - Matrix89 w dniu 2009-09-10 00:19:49

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
A wyje*ane mam na to, co sobie pomyślałeś

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
no dobra :)
tym bardziej ze ja nic takiego nie pomyslałem bo mnie to mało obchodzi kto z kim sypia

tak tylko pisze aby pisac

Zmieniony przez - Matrix89 w dniu 2009-09-10 00:28:29

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
ale ploteczki nono

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Pytanie do dziewczyn:

moge to kupic --> http://www.e-commerce.pl/Nivea-For-Men-Regenerujacy-zel-do-twarzy-Q10,35805.html zamiast kremu nawilzajacego ??

bo o nawilzaniu nic nie jest napisane... i nie mam pewnosci czy da rade... poza tym q10 to chyba przeciwstarzeniu jest a ja nie chce w tym wieku czegos takiego miec w łazience

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
"pobudza naturalne procesy regeneracji skóry" Czyli jest ok, ale jak jestes mlody to nie wiem czy nie lepiej byloby kupic sobie jakis zwykly kremik nawilzajacy i uzywac go na noc Ten jest na dzien i przeciw starzeniu sie skory

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
ak jestes mlody to nie wiem czy nie lepiej byloby kupic sobie jakis zwykly kremik nawilzajacy i uzywac go na noc

ale ja musze miec cos co nie zapycha porów bo nadal mam niewielkie problemy z trdzikiem i nie wiem własnie czy przez to ze stosuje nieodpowiedni krem czy przez to ze jeszcze hmm... dojrzewam ??


...ale soga za odpowiedz i na powitanie daje

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
To idz do apteki ,powiedz ze chcesz cos lekkiego i nieuczulajacego do nawilzania twarzy,teraz jest niezly wybor w tego typu specyfikach

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517




Ide spac

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
sam w necie tez moge przeciez cos fajnego znalezc dlatego szukam jak mam wolna chwile i pamietam... ostatnio z czyjegos polecenia na tym forum, stosowałem z apteki - Humektan - no i stan cery ani sie nie polepszył ani sie nie pogorszył... tzn. czuje ze skóra jest odpowidnio nawilzona (tak mi sie wydaje, lepiej niz kiedys) ale chodzi o to ze nadal pojawiaja sie czasami pryszcze...

miałem cicha nadzieje ze jak znajde odpowiednie nawilzenie to i problem z tradzikiem zniknie na dobre

---

i taka tabliczka ma silny przekaz

silniejszy od "Uwaga zły pies" czy "Grozi smiercia" ...akcje reklamowe przeciw pijanym kierowcom tez powinny miec silnijeszy charakter niz "Nie jade po alkoholu" albo "Zwolnij szkoda życia" bo to do ludzi nie przemawia. Rozjechany mózg na jezdni dawał by wiecej do myslenia Kiedys czytałem o tym w necie i w 100% sie z tym zgadzam zdjecia z wypadków powinny byc udostepnione publicznie ku przestrodze własnie.

P.S. Nie wiem czemu mi sie sytuacja na drodze skojarzył z ta tabliczka

dbr.

Zmieniony przez - Matrix89 w dniu 2009-09-10 01:03:32

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czerwona twarz

Następny temat

Fioletowe oczy

WHEY premium