SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najważniejsze i tak jest wnętrze %-) spam vol.3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
czemu usuwasz tatuaże ? do zawodów sie szykujesz czy jak? dużo masz? pokaż je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisałem e-mailowo z kliniką która jest obok ciapkowa .

Napisałem :

> Witam
>
> Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zrobienia operacji usunięcia ginekomastii u mężczyzny na refundację NFZ ?
>
> Dziękuje i Pozdrawiam


Odpisali :

Witam.

Tak, wykonujemy tego typu zabiegi.
Zapraszam ze skierowaniem na kwalifikacje do zabiegu w dn:
Pon 18-20
Wt 10-13 i 14-16
CZW 17-19
PT 10-12

Pozdrawiam
Mikołaj Lipiński



Więc powinno być bez problem . Skierowanie dostałem dziś od mojej doktor która jest bardzo w porządku . Jak wszystko wypali to kupuje kwiaty , bombonierkę i zasuwam jej podziękować bo nigdzie wcześniej za młodu nie chcieli wystawić . A ona dotknęła , porozmawiała i wypisała bez niczego .

Co do tatuaży to pod zawody usuwam ale też dla estetyki ciała .

Pokazać mogę w realu ale nie przez neta

Ząbki też robię prywatnie , mam gabinet w bloku w którym mieszkam .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2012-05-15 20:20:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ciekawa jestem jaki efekt usuwania będzie poważnie. ja mam parę blizn które bym chciała usunąć w bliskiej przyszłości. ale jakoś tak sceptycznie podchodzę do tego ,bo moja koleżanka usuwała po ugryzieniu psa i efekt zniewalajcy nie był , a generalnie blizny nie były jakieś mega wielkie...

a co sądzisz o homeopatii bo ciekawa jestem ostatnio opinii ludzi , bo są bardzo podzielone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
homeopata Ci pomógł? chyba placebo się to nazywa
wiesz jak to działa?
jak np masz gorączke to dostajesz maxymalnie rozcieńczony pirogen (coś co powoduje gorączke) tak znikome ilości że niezauważalne i niektórzy wierzą później w cuda

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem nie stosowałem nigdy więc ciężko cokolwiek powiedzieć sensownego . Myślę że bardziej ma to wpływ na mozg a mozg to już potężne narzędzie .

Zobacz cały film :






Co do usuwania tatuaży to już mam miejsce w Gdyni , wystarczy kasa i lecę .

Z usuwania gino i tatuaży wrzucę arty na pewno . Bo wiele osób myśli przykładowo że gino ciężko usunąć za darmo i płacą grubą kasę za to . Ja nie mam zamiaru .


Malutka oglądałaś KSW 19 ?

Fajną wejściówkę zrobili i fajnie śpiewa Anna Karwan :





Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2012-05-15 20:42:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
czytałam dużo o homeopatii i wiem o co chodzi . jeżeli nawet to tylko moja podświadomość to niech tak będzie ważne , że skutkuje... efekt mały ale to 6 dni dopiero. Moją koleżankę bardzo extra taki magik wyleczył i to nie z jakiegoś gówna - więc coś w tym musi być.

Czekam na artykuły więc. Filmik ten pierwszy obejrzę później bo nie chcę się odrywać od tego co robię przy kompie
Walkę oglądałam, bo byłam w pracy i w sumie wyjścia nie miałam... pudzian dłuższe miał wejście niż to wszystko było warte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Makaveli nie mow mi że uwieżyleś w treść tego filmiku z wyciskania sztanga na ktorej jest 150 kg tak się nie zachowuje. Przy odkładaniu ciężar wprowadzal by w drgania sztange i lekko odksztalcal jej krzywiznę. koleś ma takie same krążki jak ten tu cyrkowiec



a tu widać jak się robi trening na takich ,,ciezarach,,


- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możliwe ale nie miałem do czynienia z takimi zabiegami . Chyba że jakiś mi zaproponujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
trololo ma padać jutro i pojutrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
no i dobrze lepiej się biegać będzie ;d

Być jak Steven !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czerwona twarz

Następny temat

Fioletowe oczy

WHEY premium