SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego tak jest?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1544
Witam

Moj ojciec ma 172 cm, matka 160 cm a ja mam 168 Dlaczego ? Co jest nie tak ? Przeciez dzieci powinne byc wyzesz od rodzicow... Przynajmniej wszedzie gdzie patrze to tak jest. Syn zawsze jest wiekszy od ojca. Wiec dlaczego ja jestem mniejszy i to sporo?

Jest na to jakies wytlumaczenie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Nie dostaniesz dokładnego przepisu co zrobic żeby urosnąć, nie poprawisz swoich genów, wchodząc na moc napewno zatrzymasz wzrost, są przypadki wzrostu w wieku 21-22 lata, pozostaje czekać ...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
To ze dzieci powinny byc wyższe od rodziców, to bajka z czasów Konana Barbarzyncy. Wyobraz sobie ze od tysiecy lat kazde kolejne pokolenie w tej samej rodzinie bylo by wyższe...Ludzie mierzyli by po kilkanascie metrów i wazyli dwie tony. Twoj wzrost jest sluszny i akurat pasuje do proporcji Matki i Ojca. Nie pociesze cie, na 180+ nie masz co liczyc.


Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2005-04-01 15:23:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1544
hmmm... wydawalo mi sie ze wlasnie tak jest ze kazde kolejne pokolenie jest wyzsze. No wez popatrz sobie czy chociazby pokolenie wstecz bylo tak duzo ludzi co mieli po 190 - 200m ? A teraz to jest na porzadku dziennym, jeszcze jak spojrzysz na tych mlodych co maja po 16 lat to juz wogole 190 cm to jest norma. Moj kuzyn co ma 14 lat ma 196 cm W poprzednim pokoleniu u mnie w rodzinie nie ma nikogo co by mial ponad 180 cm - a kuzyni juz maja ponad 180 i to grubo

BTW: to co nic nie mozna ztym zrobic ? Lipa troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
Wedlug mnie nie ma zasady jacy starzy taki dzieciak.
Moj kuzyn ma okolo 220 cm ojciec jego mierzy niecale 180cm, a matka 160cm

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
geny , czynniki środowiskowe wpływające na rozwój itp
a ile masz lat ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1544
mam 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6731
Korzystając z okazji założenia takiego tematu to mam jedno pytanie a mianowicie czy prawidłowy jest nastepujący cykl wzrostu .... jako dziecko jeden z niższych wśród rówieśników ....w miare "starzenia" sie jako młodzieniec (13 - 19 lat) sredniego wzrostu porównując do rówieśników (około 175 cm) i w wieku około lat 20 (gdzie teoretycznie nasady kości są juz zarośnięte)nagły skok wzrostu z około 175 cm na 184 - 186 cm wzrostu.....i pytanie brzmi tak : czy ten cykl rozwojowy szkieletu jest prawidłowy?? czy jest on popularny (czesto spotykany)?? dlaczego tak sie dzieje ze w ostatniej fazie rozwoju szkieletu jest odnotowywany tak nagły wzrost?? Thx za odpowiedz

W życiu czasem tak bywa raz peka serce a raz prezerwatywa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no raczej popularny nie jest ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
O co Ci chodzi średnia wzrostu Twoich rodziców to 166 cm, ty jesteś już 2 cm do przodu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
to nie matematyka ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 991
Manieq mi sie wydaje ze to dlatego tak jest ze karzdego zegar bilogiczny pracuje inaczej! I dlatego dla jego organizmu solidne rosniecei zaczelo sie po 20. A to ze ma 20 lat to nieznaczy ze jego kosci som juz pozarastane! Przeciez nie robiles mu zd rtg chyba!?

Zmieniony przez - AlFrEdO w dniu 2005-04-02 12:56:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmmm

Następny temat

Czarne kreski

WHEY premium