SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najman-Pudzianowski 11 grudnia 2009

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8274
to niech nakreca jakis filmik bo jechac z gdyni do warszawy zeby zobaczyc jak mowia twoi koledzy umietnosci na poziomie zerowym nie ma sensu ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4321
NO widzisz, a za to mój kumpel to samo mówi o Najmanie. Jak przychodzi na trening czasem to jak panienka się zachowuje (najman nie kolega). Widać, że trafił swój na swego;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7237
cynik75 - To powiedz kumplom żeby nagrali jak ćwiczy i dali na Youtube ;]
Moje zdanie to takie ,że jakby było można zobaczyc jak ćwiczy to już by były filmiki dawno w necie ;p

Nie zaczniesz Dzisiaj - Nie zaczniesz Nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2801
http://img526.imageshack.us/img526/4299/51141002.jpg

I na forum klubowym mma warszawa jest temat poświeconony pudzianowi. niedlugo ma być podobno wiecęj zdjec :) i przytocze też słowa Pana Mirka:
"Pudzian trenuje 2 razy dziennie zje Najmana.Wczoraj był lekki trening rozruchowy po przerwie spowodowanej zawodami strongmen.Ruszamy pełną parą wszyscy zaawansowani członkowie sekcji ważący powyżej 90kg będą pomagać Pudzianowi ."
.."Jesteśmy po treningu poranym Pudzian przycisnął mnie i bolą mnie plecy ma imadło w rękach ."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7763
Gdzie by Pudzian nie trenował i tak nikt z osób prywatnych nie nakręci filmiku, który potem gdzieś wrzuci na youtube. Każdy kto z nim trenuje jest zawodnikiem i nie interesują go filmiki na youtube. A jeśli już coś się pojawi to nie długo przed walką, gdzie pokażą go w najlepszej formie aby podsycić atmosferę przed KSW. Tak czy siak przed walką Polsat na pewno pokaże nam nie jeden ciekawy filmik z Pudzianem lub Najmanem. Wszystko skupi się na promocji KSW i mma. Oby to wszystko popchnęło SW dalej w Polskę i w lepszą stronę :)

Nic na siłę, wszystko młotkiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1494
kurna zabrakło już biletów, a chciałem zobaczyc pierwszą walke pudziana w MMA. A dopiero za miesąc rusza akcja reklamowa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
sportfan to g**** ... Tam niedorozwoje piszą jakieś.

Nie no wiadomo ,że Pudzian wygra i tyle ;)

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3658
Wiadomo, Mariusz zabłyśnie w walkach MMA i na pewno szybko nie znajdzie sobie godnego przeciwnika. Znając życie jak skończy mu się ten kontrakt w którym jestem pewny że wszystkie walki wygra, wyjedzie do USA i tam się rozkręci. A wracając do Najmana to on bardziej chyba szuka kasy w każdej walce i jak przegra tą walkę to już nikt nie będzie z nim walczyć chyba że znowu zamierza udawać światowego zawodnika w ringu z jakimś gościem który ma ponad 40lat z brzuchem który przypomina kobietę w 9 miesiącu ciąży..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
sorry mods:
fotki na klubowym forum MMA Warszawa
http://www.kosior.org/index.php?topic=785.15 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 lat a Boks ?

Następny temat

czy w inter sporcie są rękawice do boksu dla juniorów?

WHEY premium