SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najman-Pudzianowski 11 grudnia 2009

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 477
Moim zdaniem to jest jakaś kpina a nie wydarzenie sportowe. Normalny medialny cyrk. Jakiś pan w garniturku myślał jak zarobić trochę pieniędzy i wymyślił walkę pudziana z Najmanem. Pudzian jest ustawiony finansowo i moim zdaniem powinien bawić się w swojej piskownicy ( mam na myśli strongmanów ) a nie pchać się do mma. Jeżeli chodzi o Najmana to uprzejmie go proszę niech wycofa się z boksu ponieważ kaleczy ten piękny sport, totalne beztalencie.

"Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu" :):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Tylko, że te 500kg na klatę to jego koszula wyciska z siłą amortyzatorów samochodowych a nie on sam...

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 477
Kolega który podnosił ciężary zawsze mi opowiada o tej magicznej koszulce jak jest napity :), zawsze ta sama śpiewka :) " im więcej bierzesz tym bardziej ta koszulka pracuje" :)

"Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu" :):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Już nie raz Najman pokazywał jakim jest pajacem Coś czuję, że 12 grudnia przekonamy się o tym jeszcze raz

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Widziałem jak się zakłada te koszulki i co się dzieje mimo wszystko to prawie 500 kg ;] znając życie gość ma pewnie spory brzuszek i krótkie łapki wiec ruch jaki wykonuje po mostkowaniu jest bardzo ograniczony.
Co do koszulek to zawsze podobał mi się efekt po zdjęciu tego dziadostwa i teksty w stylu " o ku*wa ale mnie pocięła franca"

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8352
ciekawe ilu gości musiało Ryana ubezpieczać, coby mu sztanga kuku nie zrobiła

Zmieniony przez - korczan w dniu 2009-08-25 23:50:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem to jest jakaś kpina a nie wydarzenie sportowe. Normalny medialny cyrk. - no i co z tego W tym biznesie chodzi o to aby przyciągnąć jak największą publiczność.

Jakiś pan w garniturku myślał jak zarobić trochę pieniędzy i wymyślił walkę pudziana z Najmanem. - na tym polega biznes. A co miał wyciągać rękę do państwa aby dali kasę na krzewienie kultury fizycznej.

Pudzian jest ustawiony finansowo i moim zdaniem powinien bawić się w swojej piaskownicy... - a moim zdaniem może robić to co się mu żywnie podoba. Chce dźwigać ciężary - niech dźwiga, chce tańczyć - niech tańczy, chce śpiewać - niech śpiewa...
To jest wolny kraj.
Ty możesz wyłączyć telewizor i nie oglądać Pudziana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
W sumie fakt. Można się śmiać ale jakby nie było ja też kupię czteropak, rozsiądę się w fotelu i będę miał zabawę Tyle, że skończy się pewnie przy pierwszym piwie i będę musiał oglądać kuchnia.tv

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
kopt podsumował i zakończył piękną płętą hehe zgadzam się w 100%

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ale w konkurencyjnej, amerykańskiej federacji gdzie są naprawdę silne chłopy, Mariusz za wiele nie walczy

Olek, ale w zawodach organizowanych przez tą federację nie ma tylu konkurencji wymagających dynamiki i wydolności tlenowej. Przeważają konkurencje typu podnieś i p...nij o glebę. Owszem, są tam silniejsi goście ale w spacerze farmera czy schodach ich nie widzę. Inny trening, inne przygotowanie.




Tyle, że skończy się pewnie przy pierwszym piwie i będę musiał oglądać kuchnia.tv

Ewentualnie dr. House albo inny szlagier na AXN


zakończył piękną płętą
Chyba celowo tak napisałeś?

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-08-26 17:46:42

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-08-26 17:47:55

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-08-26 17:53:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 lat a Boks ?

Następny temat

czy w inter sporcie są rękawice do boksu dla juniorów?

WHEY premium