SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najman-Pudzianowski 11 grudnia 2009

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8352
ja może tak poza tematem, ale na naszym kochanym onecie jest rozmowa z Mamedem, i chciałbym się dowiedzieć, czemu nazywają go tam "Mamied Chalidow"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Kolejna walka - Adam Małysz vs Robert Korzeniowski

BTW ma ktoś namiary na tą piosekę co leciała na wejściu pudziana? Jest może już gdzieś do ściągnięcia?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Mamied Chaliadow jest jak najbardziej poprawnie

Mamed to spolszczona wersja jego imienia.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Co mnie zdziwiło to Najman normalnie chodził po tych kopnięciach, żadne czysto nie weszło, ale myślałem że gorzej będzie... może one nie były takie silne jak wszyscy myślą

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
Mnie się podobało jak Mario w pięknym stylu zdjął tą koszulkę z siebie :)

"Jeden krok do tylu możesz wykonać, każdy kolejny to ucieczka..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
_radek low kickto bomba z opoxnionym zapłonem. W szatni już go musiała gira boleć

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Myślałem, że więcej technik Mariusz pokaże - a tak to był pokaz siły. Chociaż trochę mnie zaskoczyły te niskie kopnięcia, bo myślałem, że Pudzian wejdzie od razu z szarży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
Rozwala mnie gadanina typu: "Liczyłem że coś pokarze, technikę itp" Jak chcesz oglądać technikę to idź na trening, Mariusz wszedł, rozwalił nejmana i po krzyku, dopasował styl do poziomu rywala, wiedział ze nic mu nie zrobi to po co miał męczyć ręce trzymaniem gardy :)

"Jeden krok do tylu możesz wykonać, każdy kolejny to ucieczka..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Ja chciałem zobaczyć jak Mariusz kopie High Kicki bo nie moglem sobie tego wyobrazic tak samo tego zeby przegral nie wyobrazam sobie Pudziana lezacego na macie

KB/MT/MT + BJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 lat a Boks ?

Następny temat

czy w inter sporcie są rękawice do boksu dla juniorów?

WHEY premium