SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najman, masz u nas ten pasek!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162


W Polsce powstała nowa Światowa Federacja Bokserska SEEBF. Jej prezesem został Don Cios(ek).
Już nie Don King jest największym promotorem w bokserskim świecie. Teraz to Don Cios(ek) będzie decydował, kto zasłużył na zaszczyt walki o pas SEEBF. Foto Adam Nocoń, montaż Piotr Derol, Paweł Krupecki W bokserskim światku nie milkną dyskusje o kontrowersyjnym zwycięstwie Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka (23 l.) nad Imamu Mayfieldem oraz skandalicznym werdykcie przyznającym Marcinowi Najmanowi (27 l.) zwycięstwo nad Słowakiem Peterem Simką.

Mamy dosyć tych sędziowskich numerów. "Super Express" postanowił utworzyć nową światową federację bokserską, która w końcu zaprowadzi porządek. Też będziemy kreować mistrzów świata, a nasze "sanction fees" (opłaty za uznanie walki jako mistrzowskiej) będą najniższe. Tylko 200 złotych. Tak, żeby czempionami mogli zostać nawet biedni kelnerzy.

Takich mistrzów mamy na pęczki
Kiedyś w boksie było tylko kilku mistrzów świata i to byli prawdziwi czempioni. Tacy jak: John L. Sullivan, Joe Louis, Stanley Ketchel, Sugar Ray Robinson czy Muhammad Ali. Pas mistrzowski Sullivana był wykonany z solidnego złota, wysadzany 397 prawdziwymi diamentami.

Teraz jednak inne czasy. Włodarczyk walczył nie o pas za pół miliona dolarów (na tyle wycenia się teraz wartość pasa Sullivana), ale o pas(ki) mistrza świata federacji IBC i Fexarbox WBC. "Diablo" jest niewątpliwie dobrym bokserem, ale jaki z niego mistrz świata! I to dwóch federacji. Do najwybitniejszych czempionów wagi junior ciężkiej brakuje mu jeszcze mniej więcej tyle, co młodemu i zdolnemu napastnikowi Legii Dawidowi Janczykowi do wielkiego Ronaldinho.

Dzisiaj "mistrzów świata i okolic" jest na pęczki. Chyba już ponad 300. Właściwie każdy może stworzyć federację i kreować światowych czempionów. Nie chcemy być gorsi. Utworzyliśmy SEEBF (Super Express Extra Boxing Federation).

Mistrz "Znokautowany Przez Puszkę Soku Pomidorowego" Mamy już pierwszego mistrza świata SEEBF w wadze ciężkiej. Ten tytuł zdobył Marcin Najman, wygrywając w sobotę w Siedlcach z Peterem Simką. Słowak, zaliczany do grona najgorszych bokserów świata (2 wygrane, 30 porażek), 2 lata temu znokautował Najmana. Od tego czasu Najman (ringowy przydomek "Znokautowany Przez Puszkę Soku Pomidorowego") szukał okazji do rewanżu. W końcu dopadł Simkę.

- Planowałem znokautować go w 15 sekund. Jak się nie udało, postanowiłem powalczyć 4 rundy, traktując starcie z Simką jako element przygotowań do pojedynku z Przemysławem Saletą - tłumaczył swą taktykę nowy czempion.

Prawa pretendenta do tytułu, który jest w posiadaniu Najmana, przyznajemy 45-letniemu gigantowi z USA - Danny'emu Woffordowi (17 zwycięstw i... 101 porażek).


polskiboks.pl

Moj komentaz--->

Zmieniony przez - marek428 w dniu 2006-03-28 14:06:04

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1118
polecam gorąco lekture:www.marcinnajman.pl na dłuuuugie zimowe (wiosenne)wieczory.zdjęcia wsadziłem do cukiernicy,żeby mi dzieci cukru nie wyżerały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
ale mnie super express pozywtywnie zaskoczyl!!! to co napisali to jest prawda!! pierwszy raz (chyba) sie z nimi zgadzam

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Szkoda, ze nie ogladalem tej walki Najmana

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
No i nareszcie się ktoś wziął za to oszustwo jakie jest w boksie, ciekawe jak to będzie wyglądało

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115


200 zl wpisowego chyba sie skusze

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
No SE ma speca od boksu w redakcji!

I stało się! To co postulowałem już od kilku lat.

Trzeba tworzyć kolejne organizacje, by pokazac ten cały absurd, sparodiować tak mocno jak tylko sie da!

By w końcu tam na górze doszli do porozumienia i stworzyli 1 poważna org.

W ostatecznosći mogły by być w cięzkiej kat do 95 (91-95),
do 105,
do 115
i powyżej 115.

I tych 4 mistrzów by walczyło pod koniec roku w kat. open o mistrza wszech wag.
Wtedy by był wilk syty (kilka org.) i owca cała (boks).

Bo teraz to przypomina twarz, tylko dlatego, że to du.pa widziana przez skarpetke.

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
mnie to nawet nie śmieszy...


ubolewam nad tym co sie dzieje w boksie

oglądam stare walki czy coś , i płakać mi sie chce jak patzre na to co sie dzieje teraz.



nikt sie nie otrząsnie choćby milion federacji powstało

za dużo kasy w tym.

należy załozyć rękawice isć na trening i wspominac stare dawne czasy , a ternując myslęćo tym żeby zdobyć pas każdej federacji.

jak mistrzowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Najman: „kundle szczekają, a karawana jedzie dalej"

Jak oceniasz swoją ostatnią walkę z Peterem Simko?

To nie była najlepsza walka w moim wykonaniu. Natomiast z pewnością tą walkę wygrałem. Patrząc z perspektywy kilku dni, myślę, że zabrakło mi ognia z poprzednich pojedynków. Głównym powodem tego był brak wybiegania i to, że ważyłem kilka kilogramów więcej niż powinienem. Pogoda nie sprzyjała jednak bieganiu w terenie. Ktoś może powiedzieć, że wszyscy zawodnicy mieli taka sama pogodę tyle, że ja nie jestem doświadczonym zawodnikiem i aby realizować w ringu swoją taktykę, (czyli w moim wypadku – ciągły atak) wybiegany muszę być na 150%. Poza tym, gdy nie udało mi się znokautować Simki w pierwszych sekundach zacząłem rozkładać siły na cały dystans a w efekcie tego trochę tę walkę przespałem. Jestem przekonany, że w kolejnym pojedynku wszystko wróci do normy i zakończę walkę standardowo, czyli przez KO.

Jakie są Twoje plany sportowe?

Cały czas wierzę w to, że w maju dojdzie do mojej walki z Saletą, choć dochodzą mnie słuchy, że On nie chce przyjechać do Polski ze mną walczyć. Saleta jest bardzo dobrym bokserem, ale w życiu jest tchórzem. Nie potrafi stawiać czoła problemom, a najlepszym dowodem na to jest fakt, że uciekł do USA, gdyż nie wytrzymał ciążącej na nim presji problemów, które sam sobie stworzył. Najgorsze jednak jest to, że wyjechał i zostawił swoją rodzinę na lodzie bez środków do życia i bez perspektyw. Straciłem do niego cały szacunek. Saleta to egoista i totalne dno!

Jak będą wyglądały Twoje przygotowania do tej walki?

Mam teraz zamiar udać się na tygodniowy wypoczynek do Turcji. Po powrocie będę kontynuował trening pod kątem walki z Saletą. Wielką pomoc w treningach okazuje mi Jerzy Kulej. Jest koordynatorem moich przygotowań mimo, że nie jestem takim talentem jak choćby nasz najlepszy obecnie polski bokser zawodowy, Krzysiu „DIABLO” Włodarczyk. Nie znajduję słów, aby wyrazić mu swoją wdzięczność. Zrobię wszystko, aby Go nie zawieść.

Czy zainteresowanie prasy kolorowej bardziej Ci przeszkadza czy pomaga?

Nie przykładam większej wagi do tego, co piszą. Jest takie powiedzenie „Kundle szczekają, a karawana jedzie dalej.” Wiadomo, że szum zrobił się wtedy, gdy zaczęto mnie widywać z Ewunią [Byzdrą-Saletą przyp. red.]. Nigdy nie wyprę się przyjaźni z Nią, bo to nie w moim stylu. Natomiast wszystkie kłamstwa, które wypisywał „Super Express” na mój temat spowodowanie są tym, że jednym z redaktorów tej gazety jest przyjaciel Salety, a korespondentka z USA tego pisma, Pani Rawicz jest najwyraźniej kochanicą Salety. Nie weryfikuję żadnych informacji, które Saleta o mnie opowiada.
Jest jeszcze jeden wywrotowiec, taki śmieszny zakompleksiony grubasek – Grzegorz Skrzecz. Jego natomiast nie posądzam o wygadywanie bzdur na mój temat z premedytacją. Mam świadomość, że w swojej ostatniej walce doznał ciężkiego nokautu, po którym dość długo przebywał w szpitalu. Dlatego nie dziwi mnie bałagan w jego głowie. Nie przeszkadza mi krytyka, bo każdy może mieć swoje zdanie na mój temat. Powiem więcej. Gdy ma ona sens wyciągnę nawet z niej wnioski, ale z rady Dawida Kosteckiego bym przestał boksować, niestety nie skorzystam. Natomiast zdumiony jestem, że przedstawił się On ostatnio publicznie jako mój kolega. Ja sam sobie dobieram kolegów, a Kostecki prostu na niego nie pasuje.

Pozdrawiam wszystkich kibiców boksu.

polskiboks.pl


0 samokrytyki ogromna niczym nie poprarta pewnosc siebie. Co za jelen ******lony. Taki poziom i osiagniecia w boksie jakie mial Skrzecz sa dla niego marzeniem.

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Cytuję kolegę z innego forum (udał mu się ten tekst i jest warty zobaczenia, a nie chcę go sobie przywłaszczać Ctrl-C + Ctrl-V)

Ja wam wszystkim dobrze chłopaki radzę,skończcie ten temat.Słyszałem, że nikt nie może mówić o źle o Najmanie i nie ponieść za to konsekwencji,każdy z nas może być potencjalnym przeciwnikiem Teścia mimo, że nie mamy żadnych rekordów w zawodowym boksie.Tylko tak twardzi przeciwnicy jak my, z tak imponującymi rekordami walk mogą dać Teściowi sławę i szacunek. Jeśli macie żony strach wasz powinien się podwoić,bo lada dzień trzeba będzie toczyć o nie walki na ringu z Testosalcesonem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
A poważniej to wstyd że takie coś jak Najman miesza z goownem ludzi ktorzy w boksie osiągneli 10x tyle co on może kiedykolwiek osiągnąć (i nie piszcie jakim bokserem jest Saleta - bo nie o tym teraz dyskusja, w końcu i tak od Najmana dzieli go paropoziomowa przepaść).

Nazywanie Skrzecz "grubaskiem" za to że pare ziaren prawdy powiedział też jest nie na miejscu. Nie ma sprawy, może i jest grubaskiem, ale w amatorce osiągnął tyle że Najman może o tym pomarzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3387
Świetny wywiad na 1-ego kwietnia.
A ten tytuł "kundle szczekają, a karawana jedzie dalej" dobrze oddaje jego pozycje w zawodowym boksie - tylko, że Najman myśli, że to on jest karawaną
No proszę, i jeszcze się dowiedziałem, że Krzysio Włodarczyk jest najlepszym polskim bokserem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konspekt

Wiecej