SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsza siłownia w Szczecinie

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96580

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Atleta w bunkrze na Konarskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014
PAny a jakąś siłkę w okolicach Kijewa znaci???e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6300
Active w Heliosie jest ok cena za karnet w normie -(98 zl) .sprzet dosc przyzwoity, ale brak zwyklych stojaków na sztange zeby zrobic przysiad .. hantle max 41 kg . 4 bieznie , 5 narciarzy , steper i 4 rowerki, sauna jacuzzi prysznice . Niestety bardzo duzo ludzi szczegolnie w godzinach 17-20. active na kilinskiego jest bardzo podobny z tym ze jeszcze ciaśniej . niby pomieszczenia sa wieksze, ale sprzet jest poupychany tak, ze nie mozna swobodnie cwiczyc i przemieszczac sie , pomiszczenie gdzie znajdują sie laweczki i hantle jest tak male, ze gdy chcemy siegnąc po hantel ze stojaka musimy czekac az ktos skonczy swoją serie .. albo przeczołgać sie po ziemi.. jest za to dość spore pomieszczenie z lawkami do wyciskania tylko co z tych lawek skoro nie ma talerzy do nakladania . nie wiem czy tam lacznie jest 200 kilo obciązenia , także wystarczy ze cwiczą 3 osoby i na kazdego przypada po 65 kilo..kilinskiego odradzam a kupca jak najbardziej polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
to chyba dawno nie byłeś na Kilińskiego, talerzy już jest wystarczająco dużo, poza tym to co napisałeś

Zmieniony przez - grzesiek32 w dniu 2012-01-05 14:28:31

Grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6300
Jakis miesiąc temu byłem . Nie wiem, moze wywiezli wtedy te talerze na cos... schowali gdzies czyścili.. . ja nie mialem czym cwiczyc i trzeba bylo sobie pożyczać od sasiadów. raz oni machają raz ja .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Ja również Atlete polecam. Sprzęt nienajmłodszy, ciasno, ciemno.. ale jset klimat No i ludzi nie ma za duzo. Minusy: w sobotę czynne do 15stej chyba a w niedziele do 12 czy jakoś tak. Cana 1 wejścia 12 zł, karnetów nie pamiętam.

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66
Możecie dać namiary na najtańszą (oczywiście żeby mimo wszystko dało się ćwiczyć) siłownię w centrum lub w okolicy Arkońskiego? Dopiero zaczynam, nie chciałbym też się wiązać roczną umową. Mam legitymację studencką, do 70zł byłoby ok. Widziałem, że polecaliście Buldi- jakie tam mają teraz ceny?

Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
to masz najbliżej do Active na Kilińskiego

Grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66
szukam najtaniej, nie musi byc najblizej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3766
Ceny w BULDI:

9 wejść - 45 zł
13 wejść - 58 zł
17 wejść - 70 zł
21 wejść - 75 zł
bez ograniczeń - 80 zł
---
Studenci (tylko z aktualną legitymacją studencką) za KARNET BEZ OGRANICZEŃ płacą tylko 60 zł!!!

/UWAGA! Rozliczenia karnetów ze zniżką studencką u właściciela, tj. Andrzeja Panfila.

Insolence - Project Konflict

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

Najlepsza siłownia w Pyrzycach

WHEY premium