SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsza siłownia w Szczecinie

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96576

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
klimatyzacji nie ma, bylem wczoraj i nie jest tak tragicznie.
W szczecinie ciezko znalezc klub z klimą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6522
Odnosnie activie w heliosie czasem chodzilem tam z kolegami ktorym akurat to bylo na ręke, oglnie cwicze na innej siłce, okolo 2 miechów temu wjechał tam nowy sprzecik calkiem niezly duzo nowych maszyn, jedeyne czego brakowalo to jakis mat/itd do mocniejszego odkładnia sztangielek, a jeden gośc naprawde uparcie sie o to upominal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Chodzę od ponad miesiąca na BULDI i jestem zadowolony. Tanio, dobrze no i klimat...

Chodzi też ktoś ?

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
Szukając siłowni w Szczecinie trafiłem tutaj. Polecacie buldiego i przyznam, że mnie zainteresowaliście, ale korzystając z okazji chciałbym zadać kilka pytań ;)
Czy znajdę tam pomoc jako początkujący? Czy jeżeli chciałbym zredukować tkankę tłuszczową (tzn, przerobić ją na mięcho) jest ktoś kto na początku podpowie coś i doradzi, czy muszę sam szukać informacji na temat redukcji i treningu?
I całkiem przy okazji, czy w godzinach około 20-22 jest w buldim miejsce do ćwiczeń, czy ruch jest wtedy zbyt duży? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Witaj !

Jest w buldim miejsce na siłowni, o 20-22 mało kto ćwiczy. Największy ruch to 18-20, albo w sobotę 11-13...

Ćwiczę wt/czw/sob jeśli złapiesz mnie na siłowni to mogę Tobie wszystko wytłumaczyć od czego zacząć itp, nie ma problemu.
A jeśli chodzi o pomoc to tam trenera niema, ale jeśli zapytałbyś się kogoś jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, albo coś w ten deseń KAŻDY by Tobie pomógł, doradził.
Pierw palisz fat, potem robisz mięcho. Jednak to, że ktoś Ci wytłumaczy nie znaczy, że masz sam nie czytać o tym. Radzę przejrzeć dział TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH oraz ODŻYWIANIE.
/pzdr

Zmieniony przez - MoonBlade w dniu 2008-08-31 21:46:28

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
Dzięki za szybką odpowiedź ;)
Biorę się za czytanie działów, które poradziłeś, a w wolniejszej chwili zawitam do buldiego i zobaczę jak to tam wygląda ;)
Raz jeszcze dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
delikatny refresh

Jak wyglada cennik w buldim??
Chodzi mi o ceny pojednyczego wejscia jak i karnetow,google nie chce mi powiedziec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Wiecie może co stało się z Herkulesem. Robią remont, czy ja przenieśli gdzieś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3755
Tablice nad dzrwiami chyba niedawno widzialem, aczkolwiek drzwi wygladaly na dawno nie otwierane.

Miesnie to nie wszystko.
Liczy sie jeszcze fajna fryzura.
-Johny Bravo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
herkules jest zamknięty, sprzęt wyprzedany
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

Najlepsza siłownia w Pyrzycach

WHEY premium