SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsza siłownia w Szczecinie

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96799

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 573 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5794
Jakie siłownie najbliżej ul. Potulickiej, Bramy Portowej?

Zmieniony przez - DaRK666 w dniu 2010-10-27 18:42:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siłka w Słowianinie (nazwa mi wyleciała), Buldi w budynku przychodni, kawałek dalej na pomorzanach Fenix
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 573 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5794
Adres dokładny SŁowianina znajomy jest? Ile tam kosztuja wejścia, karnety? Jak jest ogólnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3139
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 573 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5794
dzięki ;]

a jakies jeszcze niedaleko w pobliżu? może być również bardziej zaniedbana, ale za to tania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1154
Odwiedziłem siłke w Słowianienie i jestem mile zaskoczony, pojechałem tam bo do Active'a w Kupcu po prostu się już nie zmieściłem- tyle było ludzi. Chyba nawet wolnych hantli bym nie znalazł. W Słowianinie- kilka osób, sprzęcik w super stanie, zaplecze i szatnia również na duży +. Zostaję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3139
To chyba we wtorek tez sie wybiore, bo jeszcze tam nie byłem ale nosiłem sie z zamiarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1154
Ja ćwiczę raczej w godzinach wieczornych, bo pracuję do 18tej potem powrót do domu i gdzieś około 20 mogę jechać na siłownie. Czynna jest do północy co też jest raczej rzadko spotykane. Dzisiaj pojadę może trochę wcześniej zobaczyć jak obłożenie wygląda około 18tej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3139
bartbb3 powiedz jak wyglada sytuacja z szatnia i prysznicami ? da sie wytrzymac? niedawno na jednej silowni poza miastem i powiem ze czegos takiego dawno ( nigdy ) nie widzialem , silownia ok szatnia ok a prysznice? Porażka wszedzie grzyb i wilgoc z sufitu kapala woda i strach bylo wejsc do kabiny zeby grzyb mi kapci nie wpierniczyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1154
Zaplecze sanitarne jest na duży +
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

Najlepsza siłownia w Pyrzycach

forma lato