SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsza siłownia w Szczecinie

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96584

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5858
dziwi mni ebrak silowni ATLETA w sondzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
UNIWERSUM Wymiata :D Super Klimat Sprzecik Ok I Ceny W Maire ;)

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
Najlepsza UNIWERSUM :) Za***isty Klimacik :P Ceny Ujda :D

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Widać mało zarabiam bo mi nie uchodzą.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1796
jak dla mnie Flex (na Mazurskiej.. wiec jest maly blad;)) Ale tylko dla tego, ze na innych nie bywalem ;) Wczesniej tylko na slonecznym Popeye :) Jak dla mnie we Flexie jest wszystko co potrzeba.. czyli dobra atmosfera;)

To my te j**itne chłopaki. Trzymamy linię, bronimy wagi ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1509
Zdecydowanie Buldi. Świetny klimat do ćwiczeń, fajna muzyka w tle, w godzinach południowych stosunkowo mało ludzi, dużo sprzętów i obciążeń. Co do Pań to czasami wpadają ale raczej samcze towarzystwo przeważa heh ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
W Buldim są poważne problemy z wentylacją, jest zwyczajnie mało tlenu. Zauważyłem to dopiero teraz, ćwiczę aktualnie gdzie indziej ale raz pasowało mi iść do Buldiego i powtórzyło się to co było kiedyś co trening - cały spocony, uczucie duszności itd. Powinni poprawić wentylację.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1509
Jak dla mnie ćwiczy się w sam raz. Rzeczywiście zauważyłem, że bardziej się pocę ostatnio ale to dobrze bo redukcję czas zacząć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 773
A czy ktoś się orientuje, na którą siłownię przychodzi sporo Pań? Przyznam, że byłam parę razy na mazowieckiej, gdzie jest Fitness Club tylko dla Pań, ale tam jest kiepska siłownia - kiepski sprzęt i bardzo jest go mało!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
http://www.fitnessuniversum.pl/

chodzi b.duzo kobiet... podejrzewam ze chyba wiecej niz facetów
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

Najlepsza siłownia w Pyrzycach

WHEY premium