SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagi wojownik, postępy. Start str.8

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
powiedzcie, na ch** mi tu dziennik jak i tak nikt nie pisze.
Bye
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Hehe, spokojnie...
A Ty u kogo się wpisałeś? Jak chcesz żeby ktoś do Ciebie zaglądał to może z łaski swojej zajrzyj do innych. Co najważniejsze, dziennik prowadzi się dla SIEBIE, a nie dla kogoś.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
Zrobiłem dziś trening na poziomie 5. B-24 powtórzenia- progres jest. w A2 tak samo natomiast w C nie ma zmian, mimo że progres był na treningach. ale to już nie ważne :)

podobno następne poziomy mają być bardziej pod wytrzymałość. Mógłbym też sobie zrobić obwód z obciążeniem.
jednak zdecydowałem że najbliższy czas (myślę do ferii około) będę ćwiczyć metodą Pavla- nagi wojownik.

nabranie siły to jednak dla mnie największa motywacja, a poczytałem opinie na forach i ta książka wydaje się być nie aż tak bardzo naciągana jak myślałem. Nabiore siły, to może sie za jakiś czas na siłowni pokażę :P lub wrócę do Lafaya.

tylko jak ktoś będzie chciał napisać, to proszę bez takich wiadomości, żebym dokończył to co zacząłem , że szkoda że rezygnuje (choć wątpie) itp . Strasznie napaliłem się na tego lafaya, sporo czasu poświęciłem ale jakoś nie czuję żalu z tego powodu :). może niedługo będę kontynuować.

pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
na siłowni się pokażę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja osobiście do nagiego wojownika nie jestem przekonany zbytnio. Ale na pewno lepszy niż Skazany na trening.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
książkę się super czyta! :)
naprawdę spoooro ciekawych rzeczy.
M.in. wyczytałem, że przez najbliższy czas, zamiast przerw na kawę (nie piję kawy ale tak pisze), będe sobie robił przerwy na ćwiczenia xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
jest napisane*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
przeczytałem dokładnie dwa razy całą książkę robiąc notatki :P wszystko elegancko rozumiem, zrobiłem dziś pierwszy trening i jak dobrze poczułem się, zauważając przed chwilą postęp w sile! co mnie zmotywowało do napisania posta. nie chwale tutaj siebie tylko mojego mistrza Pavla :)

odkąd ćwiczę, zawsze się przejmowałem jak bede ćwiczyć na wakacjach gdy pojade do brata lub siostry, lub gdy będzie pełno osób w domu (bo na siłownie zamierzam chodzić za jakies dwa miesiące przez niedługi okres, odkąd ćwicze, pół roku już zawsze robiłem treningi w domu). tak więc PRZEJMOWAŁEM się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
ale temat możecie zamknąć bo już nie ćwicze i nie bede ćwiczyć metodą autora w tytule.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening z madbarz?

Następny temat

Hantle - poszukiwanie

WHEY premium