SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagi wojownik, postępy. Start str.8

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
no wlasnie , mi zalezy na wytrzymałości najmniej i teraz chce szybko widzieć jakieś postępy (najpierw w sile, potem może w masie na siłowni).
hehe, napisałem o rosyjskich komandosach bo ten wyczytałem że był trenerem spancezu, potem marines czy jakoś tak, ale nie żeby sie chwalił, nie jest tak jak myślisz że on mówi jaki jest dobry, kogo ćwiczył jakie ma osiągi itp. :)

Treningi nie są męczące. W Europie mało kto ćwiczy co dzień, bo niby regeneracja, odpoczynek mięśni itp. A w tej metodzie mięśnie odpoczywają znacznie krócej, dlatego jest kilka szybkich treningów na dzień. Opierał się on na badaniach, które potwierdzają że siła nie bierze się z przemęczenia mięśni, tylko częstego i mocnego napięcia ich, dlatego też nie radzi robić więcej jak 5 powtórzeń.

jak troche namotałem to sorry ale mało mialem czasu na pisanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
jak masz jakieś pytania co do książki, to znam ją szczegółowo i postaram się wyjaśnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
jest tam kilka cytatów najlepszych trój i dwu boistów, np jeden siłacz mówi że sekretem najlepszego wyciskania jest ćwiczenie wtedy, kiedy tylko ma się styczność ze sztangą, czyli jak najczęściej. Ale aby nie dopuścić do przemęczenia mięśni.
Naprawdę polecam ci, przejrzyj tą książkę :) są też techniki napiania mięśni i wysokiego napięcia, co Pavel uważa za ważniejsze w nabieraniu siły niż masa. a jako dowód podał jakiegoś kolesia, który ważył 68 kg, mierzył niecałe 1,70 m, a wyciska 225 kg. serio, fajnie się to nawet mi czytalo ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Ty nie rób nam tutaj reklamy książki tylko wypiski dawaj :D Skazanego na obijanie się też się fajnie czyta... i na tym zalety tej książki właściwie się kończą... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
Polecić przeczytać zawsze mogę :D ok nie będe robić reklamy, ale czuję powinienem, skoro pobrałem za darmo z neta :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
hehe kolejna ważna zaleta treningów :P
ucze sie właśnie, co zdanie to prawie usypiam. Przed chwilą zrobiłe trening, zadziałał bardzo pobudzająco :P mam nadzieje że będe pobudzony przez chociaż następną godzinę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
No i co na tym treningu zrobiłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
po 5 pompek na jednej ręce z ręką na podwyższeniu (podwyższenie ma około 1 m) do pompek na jednej ręce są trzy zasady: barki muszą cały czas być równolegle do podłoża, nogi rozstawione na szerokość barków, a klatka ma prawie dotknąć lub styknąć się z ziemią.
5 pistoletów na obydwie nogi , tylko że inna odmiana bo jest ich kilka, co dziennie będe starał się inną robić.
i 5 podciągnięć z nogami wyprostowanymi w górze (z przodu). też będe się podciągać z jedną ręką wyżej drugą niżej. oraz z obciążeniem chyba też muszę.

no i podczas ćwiczenia starałem się napinać jak zaleca autor, bo z techniki kompresowania powietrza jakoś narazie ciężko mi jest skorzystać gdy ćwiczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
odmiany pistoletów, pompek i podciągnięć będe starał się przeplatać na różne sposoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
aby dla ciała było zawsze coś nowego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening z madbarz?

Następny temat

Hantle - poszukiwanie

WHEY premium