SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na siłe!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tylko ostrzegam nie znam jego przemiany materii...


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Raczej mam dobrą przemiane materi. Idzie mi w cyce!

Znawca w dziale "STRONGMAN I TRÓJBÓJ SIŁOWY".

Wszystko o wyciskaniu: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=116861 !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 963 Napisanych postów 19321 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158864
To moze zamiast klocic sie o tego gainerka to kup sobie bulka np. profi whey(50% bialka i 50% ww)....i bedzie good.
A jak narazie wyniki w zawodach bo napewno mialas rywali co biora saa??? to powinienes juz wiedziec jakie mniejwiecej szanse masz przy nich...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
z supli to chyba ci wszystko polecili:) choc zastanowil bym sie nad gluta i hmb [chyba, ze naprawde kasy ci nie szkoda i mozesz sobie na te suple pozwolic]
czy podczas naprawde dobrej suplementacji jestem w stanie dotrzymać kroku osobie ćwiczącej na sterydach?
>>>> hmmm nie sterydy to sterydy i nie ma porownania.


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Szkoda że została usunięta polemika Coolbarta i Byka. Inni siłacze, którzy odwiedzają ten post wiedzieliby że istnieją dwie drogi w stosowaniu suplementów w zależności od przemiany materi.

Znawca w dziale "STRONGMAN I TRÓJBÓJ SIŁOWY".

Wszystko o wyciskaniu: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=116861 !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Spory nie wnoszące nic do tematu.
O tym wszyscy bębnią na forum.

Moderator w dziale OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Metalix, ja oprócz antykatabolików, kreatyny, tribulusa i białek, radził bym Ci zwrócić uwagę na dwa, szczególne preparaty - ALC i Glukozaminę. Obie substancje są bardzo ważne dla kształtowania właśnie, szczególnie siły. ALC stymuluje syntezę acetylocholiny - neurotransmitera, mobilizującego jednostki motoryczne mięśni szkieletowych. Glukozamina regeneruje ścięgna i powięzi, a powięzi przenoszą na ścięgna, siłę skurczu włókien mięśniowych.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Glukozamine a do tego kolagen plus używam już od dłuższego czasu i bardzo zachwalam! O ALC troszke sobie poczytam, jeszcze tego nie stosowałem.

Znawca w dziale "STRONGMAN I TRÓJBÓJ SIŁOWY".

Wszystko o wyciskaniu: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=116861 !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
To glukozamina oprócz stawów regeneruje też ścięgna - nie wiedziałem to b dobra wiadomość dla moich...... przeciążonych pachwin

Sławku
Czy glukozamina w jakis sposob się kumuluje w stawach i scięgnach ?
czy będzie je chronić także po odstawieniu?


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Że na stawy to proste ale jeśli chodzi o działanie na glukozaminy na ścięgna to też pierwsze słyszę. Chętnie dowiedziałbym się o tym czegoś więcej bo mam tą nieprzyjemną przypadłość jaką jest zapalenie okostnej a jeśli się nie mylę to jest to właśnie "kontuzja" ścięgien.

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziekuje

Następny temat

co na prezent

WHEY premium