SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na siłe!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Antykataboliki należy uznać jak środek pośredni w kształtowaniu siły mieśniowej. Wiadomo, że utrzymując wysoki poziom masy mieśniowej dzieki stosowaniu substancji antykatabolicznych zwiększamy siłę.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Jasne że pośredni - suple to nie koszulka

Antykataboliki nie mają tu takiej f-cji jak np kreatyna
Ale zmacznie pomagają w utrzymaniu ostrego rygoru treningu siłowego, który jest znacznie większy niz w przypadku kulturystyki
Przede wszystkim pozwalają na szybszą i pełniejszą regenerację, w robieniu czystej siły i twardego mięśnia


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Dla ludzi trenujących wyciskanie na ławeczce chyba ważnym aspektem jest utrzymanie wagi. Jak sam mówisz możesz przytyć 5 kg - w takim razie polecam monohydrat kreatyny + ew. citro lub piro wg. gustu ( taka suplementacja powinna dać wzrost ok. 4-5 kg) Warto dodać też Tribulusa. To moim zdaniem pdstawa i nic lepszego na wzrost siły raczej nie znajdziesz (oczywiście jak moi przedmówcy powiedzieli możesz też dodać zma oraz antykataboliki takie jak bcaa czy glutamina)

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
ja bym dał tauryne i mono krete przed treningiem na pobudzenie po treninngu glute i carbo i hmb przed snem jakies białeczko i gluta i ZMA rano kretka z tauryną i w ciągu dnia hmb

masz świetne możliwości finansowe co do spuplementacji a kombinacji jest naprwade duzo spróbuj sam wybrać która będzie dla ciebie najodpowidniejsza

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Także przychylam sie do opini przedmówców, którzy popierają branie suplementów antykatabolicznych (2lata temu bez nich miałem ciężki trening i dosłownie sie zajechałem, czego przyczyna było zapewne załamanie kataboliczne). A co do gainer-ki to uwazam, że jako poranny, lub przedtreningowy koktail napewno jest przydatna, gdyż dostarcza niezbędnej do ciężkiego treningu energii. A po treningu, lub pod koniec dnia WPC.

Zastanawiam sie w trakcie tej dyskusji, czy podczas naprawde dobrej suplementacji jestem w stanie dotrzymać kroku osobie ćwiczącej na sterydach?

Znawca w dziale "STRONGMAN I TRÓJBÓJ SIŁOWY".

Wszystko o wyciskaniu: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=116861 !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
najważniejsza jest motywacja jeśli ktoś jedzie na koksie ma przewagę ty możesz go jedynie przegonić ciężką pracą bo suplementacja napewno bedzie ok(nie mówiąc o diecie) także odrazu powodzenia życzę i 400 kg na sztangę

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
"Zastanawiam sie w trakcie tej dyskusji, czy podczas naprawde dobrej suplementacji jestem w stanie dotrzymać kroku osobie ćwiczącej na sterydach?"

Jasne

Zależy jak TY używasz suplementacji i jak ON używa sterydów


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Sorki z tymi antykatabolikami - zle sie wyrazilem - chodzilo mi oto ze ponich nie zauwazy sie znacznych przyrostow silowych - aczkolwiek tesh nieskreslilem ich

Zgadzam sie rowniez z tym ze gainerek jak najbardziej, ale tylko tak jak powiedziales tzn. rano i przed treningiem - no i jeszcze ewentualnie jakoe lub po posilku potreningowym.

Mimo wszystko uwazam ze najlepiej bedzie mozna zauwazyc efekty w postaci przyrostu sily po kreatynie, i widze ze niemusisz sie obawiac a zbytny przyrost masy (bo jednak te 5kg to jest duzo - a sam mowiles ze to niebedzie pierwszy cykl kretki, wiec przyrosty i tak niebeda jakies ogromne)

Mozesz rowniez sprobowac z dostarczaniem WW bezposrednio przed treningiem - w postaci carbo - jak i w czasie treningu - w postaci IzoPlusa


NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiscie ja piszac o gainerze bralem pod uwage dostarczanie dodatkowych kalorii...Jesli zastepujesz posilek itp. to nie ma sprawy...


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
A niby czemu ma tak uważać z gainerem? - przecież ma 5 kg rezerwy a w praktyce nawet więcej


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziekuje

Następny temat

co na prezent

WHEY premium