SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

na szybkosc na zwinnosc na refex na sile

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1049
chodiz mi o jakies zestaw coxow ktory wspomaga w sporcie a nie w budwoaniu masy (ktora wg. mnie tylko przeszkadza)
trenuje krav maga i nie moge wytrzym,ac z jaka predkoscia ze mnie zchodzi cala masa....irtytuje mnie to bo jestem 5 kilo na miesniach mniejszy!!! zeszlo mi prawie wszystko co budowalem przez pol roku
wiec moja prosba jest taka. potrzebuje jakiegos zestawu coxów do sportu. sprty walki - najwazniejsze. musi byc sila - zebym mogl ludzmi zucac. bo w sumie waze 90 kilo ale jestem POTWORNIE slaby.
i jeszcze inna kwestia jest taka.....
mam cos chyba z organizmem zwalonego bo mimo tego ze przez 2 m-ce mialem treningi 4-5 x tydz. to spadlo mi tylko z miesni a tluszcz zostal...i to mnie wkurza.
dzieki za pomoc

DureX123

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No coz jak Ci miesnie spadają a tluszcz zostaje to znaczy ze albo kieprawo trenujesz albo zle sie odzywiasz albo jeszcze co...Na ogolne wzmocnienie zacznij lepiej od kreatyny - ja za bardzo ogolnie nie polecam bo nie jestem przekonany do jej nieszkodliwosci (choc sam bralem), ale na pewno zdecydowanie lepsze to niz sterydy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1049
nie chce kreatyny bo wiem ze ona pompuje woda..jak testosteron. a mi chodzi o cos na stale i naprawde zalezy mi na efektywnosci moich miesnia nie na wygladzie!!!
wiec pomozcie

DureX123

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koks na siłę to Anavar.
A co do tłuszczu to masz źle ułożoną diete w stosunku do Twojego metabolizmu. Napisz co jesz, o której godzinie, jaka masz sylwetkę, ile trwa twój trening Krav....... coś tam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1049
widzicie... z dieta to u mnie problem.lubie sobie zjesc z fast fooda. jezeli chodiz o pory posilkow to tez ciezko powiedziec, bo jem jak mam czas..a go mam malo!!!takze to ze ze mnie leci w dol - to na 70% wina diety. tylko po prostu mowie wam ze u mnie nie jest osiagalne jedzenie 6 posilkow dziennie o jakiejs zawartosci bialka i weglowodanow.
a co to jest ten anavar????
jeszcze jak mozecie napisac co biora sportowcy typu: biegacze, bokserzy, pilkarze...etc.dzieki

DureX123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doradzcie mi jescze raz !! sogi

Następny temat

2 cykle mety ale który lepszy??

WHEY premium