SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na redukcji

temat działu:

Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 620 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10141
Redukuj dalej, jak na tą wagę i wzrost nie widać, że jesteś jakiś tam gruby. Masz dosyć zbitą sylwetkę. Inni przy podobnym %BF mają brzuchy jak dziadki pod sklepem pijący wino, tudzież inne specyfiki ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
haha może i piją wino, wiec trzeba im doradzic zeby nie pili wina pod sklepem:P . Tez bylem kiedys ulany no juz 2 rok wchodzi jak trenuje to cos musialo isc, przybije do 85 albo 90 nie zawsze waga ma znaczenie , bedzie rzezba przy 95 i bede sie cieszyl nie patrze za bardzo na wage

'Vide Cul Vide'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Może daj zdjęcia przed rozpoczęciem redukcji, tak dla kontrastu, chyba masz gino/lipo co psuje wygląd klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
lipo moze i jest, zdj nie posiadam stawialem system i all sie poszlo... . Normalne ze jeszcze nie jest ladnie bo jeszcze jest co zrzucac ale spokojnie wstawie po redukcji.

'Vide Cul Vide'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 645
sbtdogoryleb
nie daje rady jesc 6 czy 7 posilkow, stosuje ją 6 tydzien i widze efekt wiec tak zostanie. Nie mam rozpisanej tej diety dokladnie tu bo mam ją w głowie , stawialem nowy system i wszystko sie poszło, a co do spalacza to burnera biore bardzo slaby tylko po to by lepiej pocic sie na aeroby i to na tyle + bcaa a tak po za tym to mam bialko serwatkowe do uzupelnienia diety bo czasami jem platki z mlekiem a czasami robie sobie omleta z 4 bialek jednego zlotka i maka typ 2000 . 6 tygodni trzymam tą diete a tydzien temu w niedziele tylko popilem troche a tak nic nie podjadam


zwieksz ilosc posilkow do 6, dzieki mniejszym i zarazem czsciej spozywanym posilkom podkreci ci sie metabolizm (szybsze spalanie tluszczu), zmniejszysz katabolizm (rozpad) miesni, no i nie odczujesz efektu jojo jak wrocisz do robienia masy, zmien pierwszy posilek bo jest nieciekawy, w ostatnim posilku nie dawaj wegli, jak masz odzywke bialkowa to polecam ja pic przed snem, najlepeiej kazeinową (na bazie białek jaj), zapewni to dłuższe wchłanianie, ew. mogą być białka jaj, spalacze odlozyl bym na bok, aeroby kiedy robisz? jak masz czas rób je rano na czczo

Nie ma lipy!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Krew mnie zalewa jak czytam ciągle o tym katabolizmie jak się nie zje po 3h posiłku, albo kolejny idiotyzm, że metabolizm nakręca ilość posiłków. Co temat, to ktoś komuś poleca jeść 6-8x dziennie, bo inaczej organizm zacznie nas zjadać żywcem

https://www.sfd.pl/Intermittent_fasting_IF_okresowy_post__konieczność_jedzenia_co_2_3h-t749241.html 

Do lektury, bo aż w oczy kuje.

No i ciągle się cardio poleca. Skoro kręcisz aero po 60 minut i nic z tego nie wynika, to czas zacząć robić interwały i poprawić michę, bo poza ćwiczeniem kondycji nic nie robisz. Aeroby są fajne jak się nie potrafi kręcić 60 minut aerobów bez zgonu. Potem, to już tylko marnowanie czasu.


Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-11-02 23:59:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
bieganie mnie nie kreci, czuje zmeczenie po aeroby duza potliwosc wiec jest i efekt, do tego dokladam czesto basen i saune jako dodatek, nie zjem 6 posilkow bo mi oczami wyjdzie to jedzenie, zawsze jadlem malo a masa jest z tego wzgledu ze jestem alergikiem i mialem z jakies 4 lata temu leki na sterydach no i sie tylo . Ale nigdy nie lubie jesc duzo,bo az mnie wykreca, zobaczymy co bedzie po 6 tyg nastepnych, jezeli spadnei masy wiecej to sie ja zrobi, nic na szybko .

'Vide Cul Vide'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
dzisiaj pierwszy raz zrobilem zamiast owsianke z mlekiem to z woda powiem ze 100% lepsza, idealna!:D a tak jej nie lubilaem i sie meczylem z nia, a jest super

'Vide Cul Vide'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5717
1. wydaje mi sie, ba, jestem pewny, ze masz za duzy deficyt kaloryczny w diecie. ciecie o ponad 500-800 kalorii w dluzszym okresie czasu odwraca sie przeciw tobie
2. nie trzeba jest 6 razy dziennie (choc ja np. tak wole) wazne zebys zzeral te 2500 kcal minimum
3. aero - fajnie ze robisz po 60 minut, jak jeszcze pilnujesz tetna przy tym to juz w ogole super. pomysl o interwalach co drugi tydzien
4. wiecej bialka
5. pij wiecej wody

edit - aa, suple (bcaa) moim zdaniem zbedne, bialeczko w proszku jako uzupelnienie diety - jak najbardziej.

powodzenia

Zmieniony przez - a.sh w dniu 2011-11-03 16:07:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
spalacz sie konczy i juz jednak nie kupuje, doszedlem do takiego wniosku, moze wezme porade od dietetyka ulozy mi diete zaplace ale bede mial pewnosc ze bedzie szybko i ok do celu

'Vide Cul Vide'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sam juz nie wiem :D

Następny temat

Powró po dłuższej przerwie i fotki co do poprawy

WHEY premium