SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na masę, do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
Witam. Mam 23 lata 181cm wzrostu, obecną waga 73kg. Staż na siłowni 2,5 roku z przerwami.jestem ekto, szczupły, wąskie barki, ale "coś widać po mnie ze cwicze". Początkowa waga gdy zaczynałem wynosiła 65kg. Kiedyś dieta na pale, mięso makarony ryże bez liczenia kcal i utkwilem na wadze 73. Cwiczylem na siłowni, w garażu, ostatnie pół roku tylko w domu. Ławeczka drążek wolne ciężary. Obecny trening który chce wykonywać to Fbw, ponieważ pracuhe Fizycznie na budowie. Trening ma zajmować max60 minut 3x w tygodniu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
Wyżej zamieszczona dieta to przykładowy jeden dzień. Staram się zmieniać posiłki aby to nie była monofonia. Micha w miarę zdrowa. Raz owsianka, raz jajka na śniadanie. W diecie uwzględnia, kurczaki, wieprzowina (smażona, gotowana, pieczona) ryże kasze makarony, chleb pelnoziarnisty, jaką, łosoś, tuńczyk z puchy, dorsz, masło orzechowe, pistacje, orzechy nerkowca. Przyrządzam tak posiłki aby mieścić się w makro. Pracuje fizycznie od 8 do 17. W tym 2 przerwy po 30min. Praca jest różna, raz przy szpadlu raz wykończeniowka, więc różnie spalam kcal.W piątek i sobotę Chodzę na noc do pracy od 22 do 6 rano. Jak mam wtedy liczyć kalorie? Staram się spać 7h. Dietę stosuje prawie 2 tygodnie ale waga nie ruszyła. Podbić kcal do 4000? Czy mogę podbić na tłuszczach? Wydaje mi się że będzie wygodniej mi zjeść niż weglowodany. Aa i po treningu na siłowni cardio 10-15 min żeby była jakaś kondycja ( na ergometrze do wioslowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
Aa i bym zapomniał. Nie wliczam warzyw i owoców. Zawsze do 2-3 posiłków dodaje ogórka czy pomidora, brokuły, banany pomaqrczne jablka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402689
owoce jak najbardziej wliczaj do diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Białka spokojnie starczy Ci 140 gram , ułóż sobie jadłospis na 4 posiłki + np. gainer po treningu :https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis33363.html posiłki dobieraj tak by i produkt białkowy( udka, podroby, szynka schab wieprzowy , wołowina , ryby jak śledź , makrela , łosoś , dorsz , jajka ) węglowodany ( ziemniaki , ryż , kasza gryczana/jaglana/kuskus/pęczak) tłuszcze ( oleje lniany rzępakowy zimnotłoczony , awokado , orzechy nerkowce, włoskie, laskowe , migdały ).) a także wyrzuć masło z orzechów ziemnych ponieważ :http://potreningu.pl/articles/1506/smieciowy-produkt-ktorym-zajadaja-sie-sportowcy-wierzac-ze-jest-zdrowy. Co do treningu na początku wystarczy Ci FBWhttps://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
Białka wliczac z wszystkich produktów np (z płatków owsianych) czy tylko pełnowartościowe (ryby mięsa)? Okej utne białka 2g na kg dam, tak jak radzicie. Podbijac kcal na 4000. 20%białka 30%tłuszcze i 50%węgle? Z treningiem dam sobie radę, ćwiczenia wielostawowe, wcześniej opieralem treningi na wl, MC, siady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402689
Wliczaj wszystko ale staraj sie zeby większość/podstawę stanowiły białka zwierzęce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
Ok tak zrobię. W piątek dzień zaczynam o 6;30 rano, kończę pracę 17;30 i idę na 22 kończę 6 rano. Jak wtedy uwzględnić dietę? Co jeść w nocy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
Jak po 2tyg na 3500 kcal waga nie ruszy podbić na 4000?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Możesz podbić.
Pozdraiwam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny - masa

Następny temat

Odpowiednia redukcja

WHEY premium