SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ - CASEIN 100 - NAJLEPSZE WOLNOWCHŁANIANE BIAŁKO ŚWIATA!

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 22509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
Smak : Wanilia - nie wiedziałem do tej pory, że wanilia może być dobra

5/5 za to że 1 wanilia mi podeszła pod kubki

Rozpuszczalność: j/w 5/5

Może się kiedyś na to białko jeszcze skuszę i kupię paczuszkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12281
Panowie, można jakoś próbkę tego białka dostać? Szukam jakiejś dobrej kazeinki przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Sprawdź pocztę

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
HeBra21 dostałeś smak waniliowy czy vanilia french?Bo mi generalnie żadna vanilia nie podchodzi,ale smak french vanilia który dostałem daje radę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Smak : Hawaiian Chocolate (czeko-kokos)
W mojej opinii za mało słodkie, lekko czuć było chemią, mało wyrazisty smak, ale nie jest źle. Dla osób nie lubiących słodkiego to będzie strzał w dziesiątkę. 3/5
Rozpuszczalność : ZNAKOMITA! wystarczyło potrząsnąć 5/5
konsystencja : idealna, jutro wypróbuję "budyń" dzisiaj spróbowałem tak jak było w zaleceniach.










Zmieniony przez - Skodzio w dniu 2010-11-12 21:12:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 197
Witam. Mozna dostać próbkę tego bialeczka? Jeśli się sprawdzi pewnie zaopatrzę się w większą ilość ;)

Never Give up!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Casein 100
Hawaiian Chocolate


Fotki (sorki za jakość, robione kalkulatorem) :







Smak :
budyń był dobry, konsystencji do picia nie próboałem, pewnie wteyd smak mniej intensywny, jak dla mnie 4.5/5. A zapach po prostu zayebisty

Konsystencja :
Spróbowałem mniejszej ilości wody - rozpuszczone po 2-3 machnięciach i bez zadnych grudek, budyń wyszedł bardzo dobry.

Cena nie zachęca, ale mimo wszystko jak będę miał więcej hajsu to się szarpnę, bo dobry produkt

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
MrPapaj - sorry że tak późno, ale nie widziałem twojej odpowiedzi

dostałem vanilia french i podchodzi

normalnie nigdy mi wanilia nie podchodziła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
Hawaiian Chocolate
około 35g białka i 150ml wody;)
konsystencja lekkiego budyniu;)
naprawde syci jako ostatni posiłek (u mnie ok 23)
smak wypas, nie miałem problemów gastrycznych.
lekko chemiczny zapach prochu - ale to norma;)

smak 5/5
rozpuszczalnośc 5/5

to białko więc nie widzę sensu oceniać coś innego w nim.


dziękuję firmie trec za możliwość przetestowania tego produktu;:)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
King_Odin, można jeszcze spróbować tego białka? bo z kazeinowym jeszcze styczności nie miałem, a chciałbym być może wprowadzić do suplementacji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joint X Pack T5

Następny temat

Pomocy !! Masa i Plan/Warunki Domowe

WHEY premium