SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ - CASEIN 100 - NAJLEPSZE WOLNOWCHŁANIANE BIAŁKO ŚWIATA!

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 22505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 338
Na zdjęciach ewidentnie widać że produkt dość znacznie się pieni, więc nie wiem czy tak ma być czy może jednak coś nie tak ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Wiesz co zobacz u mnie :





2:20 minuta, 4:15

Z tego co się dowiedziałem, lekka piana świadczy o bardzo dobrej jakości ale lekka piana.
Czysta kazeina micelarna może się pienić nieco bardziej niż tanie kazeiniany, bo zawiera tylko nieuszkodzone micele kazeinowe w produkcji kazeinianów struktura miceli się uszkadza.
Ilość piany też zależy od użytej wody, nawet od mieszania.


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-06-16 16:30:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5135
Na pierwszej stronie w tabeli jest napisane:
Skład na 100g:
Białko 75,90g
Węgle 9,45g
Tłuszcze 0,82g
Niestety z tego nie otrzymamy 100g, proszę o wyjaśnienie.
I potem niżej.
Składniki aktywne: kazeina micelarna 95,45g na 100g.
To ile w końcu tego białka jest? 75,90g czy 95,45g?
Jak czytać tę tabelę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15241
Po prostu kazeina ma w swoim składzie około 80% białka. Wiec jest go w gotowym produkcie 75g z kawałkiem/100g, jako że dochodzą jeszcze dodatki smakowe i wbrew pozorom woda. Pozdro.

Zmieniony przez - klata20 w dniu 2011-09-14 15:46:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5135
Czyli micelarna kazeina może mieć maksymalnie 80g białka? Tymczasem np. Peak, czy XXL podają zawartość białka 82,4g i 90,5g...?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Chodzi zapewne o surowiec - czyli

Sam surowiec czysta Micelarna Kazeina ma 95,45 gram białka na 100 gram.


Po wymieszaniu z aromatem i innymi dodatkami typu antyzbrylaczami i jakimiś tam bajerami otrzymujesz gotowy produkt czyli CASEIN 100 która ma w sobie 75,90 gram białka na 100 gram produktu.

Warto dodać, że akurat w CASEIN 100 jest tylko i wyłącznie czysta Micelarna Kazeina, a nie występująca tylko w nazwie produktu z domieszkami innych frakcji itp.

Wracając do tabelki - właśnie dobre jest to, że firma informuję z jakiego surowca powstaje cała odżywka, a później jest napisane ile w produkcie jest białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
Po raz pierwszy zawiodlem sie na produkcie firmy trec pod wzgledem smakowym.
Mam smak jakis czekoladowy(caraiby). Niestety do czekolady tam bardzo daleko. Konsystecja jesli chodzi o taki puding jest okej ale niestety jako smak bedzie ciezko zjesc te 1800 g.
Probowalem juz wiele odzywkej z treca i zawsze jak dlamnie smak byl pyszny ale jedząć Casein 100 mialem wrazenie jak bym jadł jakąś tanią podróbę -niestety

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie trafiło w Twój gust, także dlatego Trec wypuszcza dużą ilość smaków danego produktu po to aby trafić w smak każdego człowieka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
Zgadza sie. W Whey-u 100 Czekolada z kokosem z kolei byla dla mnie przepyszna.
Sprubuje jeszcze z mlekiem byc moze wtedy bedzie lepsza.

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Kwestia gustu , ja np unikam Wanilii pod każdym względem bo nudzi mi się po 1 razie już.Za to czekoladą mogę się opychać w nieskończoność

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joint X Pack T5

Następny temat

Pomocy !! Masa i Plan/Warunki Domowe

WHEY premium