SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ IRON HORSE- OMEGA-3

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nie jest ich kilku jest ich kilkudziesięciu . Są tacy co sprzedają sam olej i spokojnie można nawet w PL go wsadzić w kapsułkę, są tacy, którzy sprzedają olej o standaryzacji do 80% EPA i DHA a i tacy co sprzedają 90%, oczyszczony z czegokolwiek - Omega-3 Ethyl Esters. Omeg jest obecnie do wyboru do koloru i jest to najlepiej rozwijająca się kategoria w EU i od strony sprzedaży i dostępności surowca o różnej cenie i jakości
A i bardzo ważne na pierwszym miejscu nie koniecznie będą Norwedzy bo mamy jeszcze silnych Kanadyjczyków

Zmieniony przez - qazar w dniu 2011-10-20 23:16:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
No to akurat cieszy bardzo, bo im większa konkurencja, tym niższe ceny powinny byc teoretycznie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nie jest to funkcja wykładnicza, gdzie jedną zmienną są ceny omega-3 na półce a drugą ilość konkurencji. Cena zależy od wielu czynników, takich jak surowiec, stopień jego oczyszczenia i koncentracji, opakowanie, przyjęta przez daną organizacje marża, etc.

Ale fakt faktem ,będziemy świadkami za niedługo silnej wojny cenowej na rynku oemga-3 w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11565
Qazar a TY jaka stosujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Ja stosuje duże dawki 3x1g EPA i DHA, przeważnie jest to gold omega-3 z olimpu ale to tylko dla tego że mam ją tanio, bardzo tanio. Wcześnie stosowałem czyste DHA z marteka pozyskiwane z mikroalg (na vita foods w tym roku piłem pyszny sok i jadłem doskonały chleb z omega-3 DHA właśnei na surowcu z marteka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Ja stosuje duże dawki 3x1g EPA i DHA, przeważnie jest to gold omega-3 z olimpu ale to tylko dla tego że mam ją tanio, bardzo tanio. Wcześnie stosowałem czyste DHA z marteka pozyskiwane z mikroalg (na vita foods w tym roku piłem pyszny sok i jadłem doskonały chleb z omega-3 DHA właśnei na surowcu z marteka)

Z racji też pełnionej funkcji mam dostęp do rożnych próbek surowców, gotowych produktów. Najlepsze co miałem to 90% czysty etylowy ester z Lonzy, koszmarnie drogi

Zmieniony przez - qazar w dniu 2011-11-01 22:11:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53596
Duże dawki to 15 gram EPA i DHA, 2 gramy to minimum jakie warto brać, więc bierzesz niewile ponad to co jest minimalne.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Z tymi dawkami bym uważał, Skoro obecnie duza jest 15 to za jakiś czas wezmę z kolegami po 15, i wtedy powiemy ze 20 to jest duza.... Więc duza to pojedzie wzgledne ;)))

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53596
W dziale badań naukowych masz linki do PubMedu mówiące o tym, że suplementacja 15 gram EPA i DHA przez kilka miesięcy nie spowodowała działań nieporządanych.
Zresztą nie oszukujmy się nikt w naszym kraju nie będzie taką ilością suplementował bo jest to po prostu nieopłacalne, bo trzeba by było codziennie jeść np. 27 kapsułek waszej O3.

Osobiście nie mówię ze trzeba brać brać tyle, odniosłem się tylko do stwierdzenia że 3 gramy EPA i DHA to duże dawki, bo oczywiście to ządne duże.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
djfaja - zgadza się, ale z tymi 15g to trochę przesadzasz i nie wiem, jak wyliczyłeś 27kaps O3 z IH, skoro OLIMPA, który ma większą zawartość epa/dha (330mg/220mg) trzeba by było łykać dziennie 60kaps.

I mylisz się również, że nikt nie będzie się suplementował taką ilością, ponieważ właśnie w najbliższy poniedziałek rozpoczynam test, gdzie bede sporzywał dziennie 40g (40kaps) O3 Olimpu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miarka Iron Horse 100% pure whey. Ile gram ?

Następny temat

Iron Horse Series - Turbo Creatine Stack 600g - innowacyjny stack kreatowy.

forma lato