SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE CENY - OD KIEDY?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6605
Z tym, że OLIMP wprowadza minimum a nie maximum ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Dobre
Ale to chyba jakaś pomyłka była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
To nie jest pomyłka, sam pytałem 2 razy od cenę i nawet oglądałem opakowanie, bo już myślałem ze Olimp wypuścił większe opakowania, wiedziałem ze w tym sklepie cena będzie trochę wyższa niż w necie ale nie do przesady

Pozdrawiam
SPIECHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
No to ladnie sie porobilo, zeby roznica w cenach byla az tak WIELKA??!!

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4978
Moj kolega od niedawna prowadzi sklep "naziemny" i jest strasznie niezadowolony z tego w jaki sposob Olimp radzi sobie z niektorymi sklepami internetowymi. On stara sie grac fair i trzyma ceny na wlasciwym poziomie, ale traci na tym coraz wiecej klientow, ktorzy z latwoscia potrafia wymienic mu kilka adresow sklepow netowych, w ktorych produkty Olimpa mozna kupic po cenach bliskich hurtowym. Trec jakos sobie z tym problemem poradzil. Oczywiscie jezeli przedstawiciele Olimpa sa zainteresowani sprawa, sluze informacja, nie chce tutaj pisac wprost zeby nie uprawiac kryptoreklamy, z reszta nie zycze tym sklepom zbyt dobrze. To jest czysty dumping i pewnie sa na to odpowiednie paragrafy.

P.S.
Sonbaty, trzymasz ceny 10% nizsze od sugerowanych po uwzglednieniu rabatu czy nie :) To tak tylko z ciekawosci :)

Gówno chodzi po ludziach ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Paragrafów nie ma. W Warszawie sytuacja sie normuje i ceny "naziemne" wracają do poprzednich, niskich. Ceny interentowe są jakie były i chyba widzą to wszyscy, poza Olimpem. Telefony do działu marketingu w sprawie cen sugerowanych pozostają bez odzewu.
Olimpowi pozostaje teraz wytoczenie cięzkich dział w stylu "pozwiemy was do sądu", jak to bywało kilka razy.

Ale kogo i za co ?

Czekam na publiczną informację o zerwaniu współpracy firmy Olimp ze sklepem, który zaniżał ceny.

Projekt wyrównania cen, od początku do końca do niczego. Sporo szumu, brak nadzoru, wykonania. Chaos.

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Fajfus, ceny są oczywiście bez uwzględniania rabatów ( np. z Trekiem też tak jest).
Rabaty ma ok. 20-30% klientów (członkowie sfd i paru stałych klientów) i rabat wynosi 5%.
A jeśli chodzi o ceny to w Łodzi jest ok. , natomiast w necie nie ruszyło się nic, w innych miastach też lipa (w piątek rozmawiałem ze znajomym który ma sklep 100 km od Łodzi i on nawet nie słyszał o czymś takim jak trzymanie cen Olimpa, o wprowadzeniu tego w życie nie mówiąc).
W sobotę kupiłem gazetę Iron i tam ceny też są bardzo niskie.
Ja w każdym razie czekam i po pierwszych kilku tygodniach mogę stwierdzić, że nie zauważyłem spadku sprzedaży Olimpa, mało kto z klientów przejął się podwyżkami (jednak większość to ludzie którzy po prostu chcą jakieś białko lub jakąś kreatynę i biorą to co im się doradzi), a ja jako sprzedawca cieszę się, jak sprzedam coś Olimpa bo lepiej zarobić 10% więcej a sumienie też mam czyste bo nie polecam lipy, ale dobre odżywki
Ogólnie, mogę śmiało powiedzieć, że metoda jest dobra, pod warunkiem, że każdy się jej trzyma.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4978
Metoda rzeczywiscie dobra, ale wykonanie na razie takie sobie, Olimp mimo ze jest potentatem na polskim rynku nie potrafi sobie poki co poradzic z niesfornymi sprzedawcami. Sadze, ze wyslanie chociazby maila ostrzegawczego do niektorych netowych sklepow przyniosloby pozadany efekt przynajmniej w 50% przypadkow. Grozba utraty praw do sprzedazy produktow Olimpa z pewnoscia nie jest do zlekcewazenia.

Gówno chodzi po ludziach ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
tx OLIMP za katalogi !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Witam

Przyklady nieuczciwych sklepow poszly na priv.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CARBO + WPI

Następny temat

Bezpieczne??

WHEY premium