SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE CENY - OD KIEDY?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mysle ze dobrym wyjsciem byloby drukowanie cen na pudelkach..
Oczywiscie nie daje to gwarancji, ze ktos nie sprzeda za nizsza cene, ale jednak jest to pewien chwyt aby ktos bardziej czukl sie zobowiazany do sprzedania po ustalonej cenie.

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-06-04 08:49:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
cytat:
Szanowny Wożnico-wniosek jest prosty i następujący-każda z firm ,która podpisała umowę i posiada zaniżone ceny bezpowrotnie straci Olimpa i BIOGENIXA.

To wyjaśnia całe zamieszanie. Żadna z firm, która nie podpisała z Olimpem umowy, nie jest zobowiązana do utrzymywania cen sugerowanych.

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Woznica, a jak wygląda sprawa w sklepach w realu w Warszawie?
Bo w Łodzi na 95% jest ok. , są tylko małe niedoróbki.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
W TESCO też już ponoć ok.
Myślę, że u nas wszystko gra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Poza marketami w Warszawie, w tych kilku sklepach, które się liczą, ceny są podniesione. Zobaczymy...

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Faktycznie, u nas poza hipermarketami jest ok. , natomiast w necie jest katastrofa. Nie widzę żadnych zmian

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4954
Ja mam ceny stosunkowo wysokie na Olimpa w necie, niektóre są nawet równe z sugerowanymi cenami OLIMPa, a na sprzedaż tej firmy nie mogę narzkeać, a wręcz przeciwnie, ich sprzedają mi się bardzo dobrze. A więc to nie zawsze dla klienta najważniejsza jest cena. Czasami woli dopłacić kilka zł i kupić produkt w sklepie sprawdzonym, który szybko i sprawnie realizuje zamówienia. Ja się staram tak robić, a zarabiać lubi chyba każdy, więc jak najbardziej przychylnym okiem patrzę na poczynania OLIMPa, który zaczyna regulować ceny, bo zaczynało dochodzić do paradoksów, że ich produkty niektórzy w necie sprzedawali w cenach hurtowych. Wniosek z tego taki, że walkę o klienta możemy robić nie tylko ceną, ale wieloma innymi czynnikami i do tego zachęcam i liczę na wyrozumiałość klientów.
Zauważyłem Sonbaty, że podwyższyłeś ceny na OLIMPa u siebie, ale nie do sugerowanych, ale do około 10 % niższych niż te sugerowane. W związku z tym mam pytanie, czy takie dostałeś oficjalne wytyczne od OLIMPa, że ceny w necie mogą być niższe o 10 % od sugerowanych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Tak.
Na forum Olimp podał, że ceny w sklepach w realu mają być takie jak sugerowane, natomiast w sklepach internetowych na Biogenixa mogą być 5% niższe a na Olimpa 10% niższe.
I tak jest u mnie, za wyjątkiem tych odżywek, które po 10% obniżce byłyby tańsze niż dotychczas.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
To wyjaśnia całe zamieszanie. Żadna z firm, która nie podpisała z Olimpem umowy, nie jest zobowiązana do utrzymywania cen sugerowanych.

Niestety te sklepy również będą musiały utrzymywać ceny na odpowiednim pułapie cen sygerowanych.

OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
Wy tu piszecie o zaniżaniu cen w sklepach, a ja ostatnio myślałem ze pęknę ze śmiechu jak zobaczyłem cenę beta karotenu Olimpu.
Cena u Sona 22 zł, a w sklepie sportowym w pobliskiej miejscowości 74 zł gdy widzę takie ceny to naprawdę jestem za ich wyrównaniem

Pozdrawiam
SPIECHU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CARBO + WPI

Następny temat

Bezpieczne??

WHEY premium