SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR DO TESTU MASOWEGO DLA 4 MĘŻCZYZN - RYWALIZACJA - HI TEC NUTRITION !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Jestem chętny! :)
Spełniam wszystkie warunki, na pytanie "Dlaczego ja?" odpowiedziałem w ankiecie ;)

https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656-s73.html#post10 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79357
Witam
Ankieta:
https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656-s73.html#post1

Dodatkowe warunki od firmy Hi-Tec
- ukończone 21 lat
- co najmniej 6 miesięcy na sfd.pl
- minimum 300 postów

Jestem zainteresowany i chetny do wziecia udzialu w tescie dla Hi-Tec'a, w tamtym roku tez probowalem sie dostać, no ale niestety. Obecnie po pracy za granica jestem na spadkach, schudlem ok. 10kg, chce to w miare szybko odbudować, a na pewno pomogly by mi w tym te suplementy. Moim celem jest nabranie masy, mozliwie jak najbardziej suchej :) Prowadziłem juz jeden test na forum SFD, gdzie testowałem Mass Traum'e (link ponizej)
https://www.sfd.pl/TEST_SPONSOROWANY__MASS_TRAUMA_podsumowanie_str.9-t852946-s9.html
Był to moj pierwszy test przeprowadzony na forum, ale mam nadzieje ze nie ostatni..
Mam teraz duzo czasu wolnego, spokojnie ogarniam treningi, szamke itp. i na pewno bede mial czas na zdawanie relacji z cyklu na biezaco.
Poza tym takie suplementy troche kosztują, jezeli wybierzecie mnie to tak jakbyscie zainwestowali we mnie pare tych 'stówek' wiec jak najbardziej bym to docenił i skupil sie na tym, zebyscie byli zadowoleni z mojego testu, jezeli zostane wybrany.

Pozdrawiam

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Zgłaszam chęć udziału w teście !

ANKIETA:

https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656-s73.html#post6

DLACZEGO JA ?

Bo przeprowadziłem już chyba z 5 testów niesponsorowanych, kilka razy startowałem w naborze do testów sponsorowanych i nigdy mnie nie wybraliście

A tak na poważnie, to test ten idealnie schodzi się z moim długofalowym planem. Od najbliższego poniedziałku miałem startować z masą, no i w zasadzie wrócić "na porządnie" do treningów i ścisłej diety, bo ostatnio trochę średnio to wyglądało, co widać po sylwetce.

Jedno jest pewne z mojej strony. Jak się już za coś wezmę, to przeprowadzę to na 100%, więc lipy na pewno nie będzie !

W każdym bądź razie, czy zostanę wybrany, czy nie, to od poniedziałku jadę z tematem i jeśli nie tu, to regularne wypiski będą w moim temacie w dziale paleo i crossfit


Zmieniony przez - pitbull61 w dniu 2012-09-22 11:13:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11398 Napisanych postów 72683 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958556
Grono moderatorów i weryfikatorów działu "Suplementacja - NASZE TESTY i promocja" zadecydowała iż:

2 z 4 OSÓB WYBRANYCH DO PRZEPROWADZENIA TESTU MASOWEGO - RYWALIZACJI - HI TEC NUTRITION TO:

luki77 i ProSatan

Gratuluje!

Pozostałe 2 osoby zostaną wybrane na zasadzie głosowania w ankiecie.
Powstanie jutro/maksymalnie w poniedziałek ankieta z nickami osób, które startowały w naborze i spełniały wymogi sponsora. W ankiecie będzie nick i link do zgłoszenia/aniety.
Ankieta zostanie wrzucona w kilka miejsc , m.in na sfd, na nasz fanpage na facebooku i nasze portale.
Głosowanie potrwa do piątku 28.09, w przyszły weekend poznamy 2 osoby, które otrzymały największą ilość głosów i razem z wybraną powyżej 2jką stworzą oni komplet 4 osób do prowadzenia wspólnego testu rywalizacji - przypominam , że zwycięzca rywalizacji otrzyma nagrodę niespodziankę od sponsora testu.


- Pełne info o prowadzeniu testu sponsorowanego na zasadach rywalizacji w podwieszonych tematach w tym dziale. Proszę o ich dokładne przeczytanie oraz w 1 poście tego tematu.

- Prosimy o rozbudowane wypiski , najlepiej codziennie, mile widziane bogate foto lub video relacje

- Jeżeli jesteście niepewne diety czy treningu , przed rozpoczęciem testu proszę umieścić je w odpowiednich działach na forum ,by poddać ocenie lub w dziale sponsora tematu.

Poproszę pełne dane adresowe /na razie od 2 wybranych: lukiego i ProSatana/ + nr kontaktowy o wysłanie do mnie na PW, po przez opcję 'napisz wiadomość' dostępną po kliknięciu w mój avatar. Jak otrzymam dane to podeśle je wraz z adresem mailowym do osoby , która zrealizuje zamówienie - uczynię to w przyszły weekend jak będę miał komplet adresów od 4 osób.

Start testu powinien nastąpić niezwłocznie po otrzymaniu wygranego zestawu. Ustalcie szczegóły między sobą.

pozdrawiam

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-09-22 18:20:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
co za miła niespodzianka dam z siebie wszystko poszedł mail Banan :) DZIEKUJE JESZCZE RAZ !!

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11398 Napisanych postów 72683 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958556
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
wiem wiem pomylilem okna

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Dzięki za wybranie do testu,naprawdę miłe zaskoczenie,dane poszły Banan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Dobry test sie zapowiada, 2 pierwszych testerow konkretnych wiec z checia bede sledzil. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385568
ProSatan to forumowy wyjadacz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

apetizer junior

Następny temat

Dawkowanie Kreatyny Monohydrat

forma lato