SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mutate + Slice - test prohormonów od X-POMP'a foto. str.6

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
filmku nie nakrecilem juz przy rozgrzewce bark się jakby napompował i zaczoł się przeszywający ból zrobiłem więc troch nóg porozciagałem troche i 12min orbitreka i 17min bieżni... gdy po poniedziałkowym treningu mma dalej będzie nap*****lać to odpuszczę totalnie wszystko co z barkami związane na okres przynjamniej 2tyg zobacze tez co lekarz powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351

na lekarstwa wydałem przeszło 80zł teraz pozostaje mi bieganie i nóg robienie ewentualnie mogę brzuch dorzucić ale max 1week przerwy a od barków tzn wyciskania zrobię miesiąc i tak teraz wchodzę w fazę treningu obwodowego mały ciężar i po 16-20ruchów w krótkich odstępach czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Chvjnia panie janie.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
no to szkoda ladnie szlo ale mniej ciezaru i tez bedzie git.a powiedz chyba nie robiles tą techniką kolegi z innego testu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
nie ja dodałem filmik jak ja wyciskałem na maszynie :) do tego dorzucałem wznosy na tył na boki do przodu i arnoldki z przodu jeśli chodzi o barki oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
wiem wiem zycze szybkiego powrotu do zdrowia na wakacje bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3922
rudziolee,rudzioleee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Szeryf akurat moja technika(przynajmniej ta z wyciskania) zabezpiecza przed kontuzja bo to zyt niskie opuszczanie hantli lub sztangi powoduje wlasnie naderwania i naciagniecia. Wiem bo sam to przerabiałem


a co do unoszenia no to wiadomo ze ryzykowne ale wiem jak daleko moge sie posunac



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-03-03 19:53:13

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
ja opuszczam gryf troche ponizej czubka glowy i jakos nie narzekam na wyglad czy sile moich barkow..

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
no wlasnie dlatego napisalm ze jak by robil jak Ty (skad wiedziales ze o Tobie pisze)to by nie mial kontuzji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testoxen p100 androxen

Następny temat

Problem z Prolongatum

WHEY premium