SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mutate + Slice - test prohormonów od X-POMP'a foto. str.6

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
ciotciot - kopalnia węgla kamiennego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
czy moge brac slice+mutate razem tzn.1kap+1kap ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
ej ja tak poza tematem ale powiedz co ty konkretnie robisz w tej kopalni poza staniem i poceniem sie ?

i w jakim kraju robisz ? pewnie mówiłeś ale nie chce mi sie czytać całego tematu

no i jaka kasa jak możesz przybliżyć, albo porównać stosunek twoich zarobków do naszych w kraju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
ja jestem w kraju a co robie w kopalni to fedrujemy :D wydobycie węgla, budowanie tzw.Ringów to są tzw. przodki/chodniki/ oprócz stania i pocenia się to bardzo ciężko zap*****lam i czasami bardzo rzadko tne w hoja i spie ale to sie zdaza raz na 2miesiace zarobki są takie że kupisz z wypate z 300ui hgh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
jakiegoś technika pod tą kopalnie zrobiłeś pewnie co ??

chcesz w ogóle w tym kierunku pchać swoją kariere ?? jakieś studia górnicze ?

bo odpyerdalać najgorszą fizyczną robote za 300iu gh miesięcznie toż to tylko sie zayebać

aha, kumpel jest operatorem jakiejś tam koparki na miedzi i dostaje ponad 4k. Czemu nie zrobisz pod to uprawnień ? i podobno w razie tąpnięć on jest najbezpieczniejszy bo kapina opancerzona itd

Zmieniony przez - sqrwiello w dniu 2012-02-11 12:50:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
co do tego PH to ostatnio jestem bardzo nerwowy i wybucham i od 3-2dni mam zmienne humory i ciężkie przemyślenia, nie wiem czy to jest tego wina czy może przemęczenia organizmu ale ostatnie 2-3dni jestem kawał skur... nie do życia :-/
mieliście też tak czasami ? że byliście nie do wytrzymania wszystko was drażniło i w dodatku w nocy często budziło was coś co nie dawało wam spokoju np. kłótnie z kobietą, ostre słowa w kierunku rodziców, znokautowany mamlas w osiedlowym barze...

squrwiello jak mi powiesz gdzie Ci dadzą zarobić prawie 3tys miesiecznię to w pon składam tam papiery, mam technika ale informatyka ale robie górnika podziemnnego pomysle nad studiami ale to bym musiał poprawic mature z angola...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
ok, koniec offtopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1383
polako chodzilo mi raczej o nazwe kopalni XD Np staszic:D lub kwk wujek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
POKÓJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1383
a sa tam przyjecia??z chcecia bym sie zatrudnil naewt bym mogl zaplacic jak ktos bymnie tam wkrecil
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testoxen p100 androxen

Następny temat

Problem z Prolongatum

WHEY premium