SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mutate + Slice - test prohormonów od X-POMP'a foto. str.6

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
dieta taka jak była dorzuciłem tylko gdy jestem głodny zwyczajny obiad co jest w domu zazwyczaj jest to kurczak w piekarniku lub pomysl na kurczaka albo karczek bo chodzę głodny czasami...

waga po treningu 83,3kg
na treningu pompa ostra mięśnie klatki paliły mnie, skos w górę 110kg/3razy sam 3razy z pomocą
reszta treningu była robiona po 12-16powtórzeń ostatnie wymuszone
po treningu 15min interwały piszczela paliły mnie dlatego zwolniłem tempo :-/

dziś kończe SLICE - co mogę powiedzieć na pewno jak chcemy coś poczuć to 3tab/ed środek raczej na pewno nie na masse grubą, lecz ubicie jakość i siła bardzo dobra skutki uboczne ? okropnie się wk***iałem i dalej się wk***iam szybko wybucham i trzęsie mnie czasami jak się nerwuje także moja ocena 4/6

od jutra zarzuce 3tab/ed mutate i myślę że 85kg machnę ale jak będę widział że nie mieszcze się w rozmiar S moich nowych spodni to przystouje z posiłkami w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
a co powiesz o tym SLice wiecej?
i wiesz wql co do dokladnie siedzi w srodku?bo tych chemicznych nazw nie ogarniam,

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
nie wiem co tam siedzi i szczerze powiem nie interesowało mnie to nigdy co tam jest to ma działać i ma być kosa
wiem tylko że jak utrzymam wagę lub dołoże z 2kg z tym poziomem bf to w kwietniu jak odpale trena z propem i winkiem to bedzie plażówka że baby będą strinigi przez głowa ściągać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43052
Polako, jak możesz to pomierz się po tym Slice, spróbuj wykrzesać na forum jeszcze coś o tym środku no i powodzenia w dalszej części relacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
jak już mówiłem pas zleciał -3cm ręka ta sama wszystko podobnie, tylko lepiej wyglada to jakościowo i dużo żył wychodzi i siła konkretna chodziaż trening nie był kierowany pod siłę wczoraj robiłem klatke to skos w góre 110kg-3razy sam 3razy w z pomocą )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
do soboty robię przerwę z treningami nadwyrężyłem sobie lewy bark w sobotę wczoraj ledwie co zrobiłem triceps i biceps nie szło dokładnie robic ćwiczeń, kupiłem maść rozgrzewającą i zobaczymy co się będzie działo mam nadzieje że 2dni regeneracji starczy i w sobotę będę mógł dodać zdjęcie jakieś lub filmik z treningu pleców bo tak jak mówiłem siłę czuje ogromną )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Czy ja wiem czy masc rozgrzewjaca lepiej jakas przeciwzapalna.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
zobacz w sobote jak bdzie ale i tak z obciążeniem bym nie przesadzał Jak by co to odpuść jszcze na kilka dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 438 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3782
Przeciwzapalna bedzie lepsza - rozgrzewajaca czasem moze nawet pogorszyc sytuacje. Odpusc dopuki sie nie zregeneruje, ew. trening nog pozostaje :)

I'm a champion!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Polako w ten sposób sobie wyjeebiesz bark i tylko się okaleczysz w tym wieku.
jak boli to coś jest nie tak a ty zamiast temu zapobiec to jeszcze pogłębiasz.
jak zła technika/za duży ciężar,barki pierwsze klękają.

odpuść na pare tyg.ćwicz tą partie lekko,nie zmniejszą ci się przez taki okres,będziesz wiedział czy to nadwyrężenie czy już coś poważniejszego.
nie masz kontraktów nie musisz się tak katować a zdrowie ma się jedno.
jak pisali"poznasz głóópiego po czynach jego"
no offence,tylko miej na uwadze,że jak olejesz to,to krzywda ci się może stać


Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2012-02-24 06:59:09

wydymac caly swiat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testoxen p100 androxen

Następny temat

Problem z Prolongatum

WHEY premium