SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle juice vs gainer 2

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7916
Muscle juice (Ultimate) vs gainer 2 (Vitalmax) Co sądzicie o tym?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
f*** nie wysłało mi :/
No cóż jeszcze raz:
Gainer 2 - 27,9 % jesli chodzi o białko
Muscle Juice - z tego co mi wiadomo ok 22% jeśli chodzi o białko
różnica w cenie praktycznie żadna tak więc kożystniej wypada produkt Vital Maxa

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
oba dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 132
Muscle Juice całkowicie bije Gainer 2 na głowę !! Vitalmax nie równa się w ogóle jakościowo do Ultimate'a !! Chodzi tu też o zaufanie. Vitalmax istnieje za krótko, ma coś za niskie ceny, produkowany jest w Czechach? czy na Słowacji. Nie zaufałbym vitalmax'owi z ta ilością Białka w 100g. Już widziałem na sfd.pl oryginał dokumentu - zlecenia badania zawartości białka w odżywce Activity. Miało być 80g na 100g, a badania wskazały tylko 43g :/
Ja się chwytam odżywek tylko sprawdzonych, doświadczonych i najlepszych jakościowo firm. I to działa :)

Tylko nieliczne sk......ny mogą nazywać siebie Animalami !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
mmmmm Arni jak ładnie to napisałeś... podoba mi się... takie... hmm... patriotyczno-amerykańskie...
a poza tym to vital lepszy i tańszy... a dlaczego tańszy?? bo nie jest sprowadzany zza wielkiej wody...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
czyli gdyby odżywki VitalMaxa były droższe to wszystko byłoby ok?

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
jak poszedlem do sklepu po carbo to zapytalem sie o cene mass xxl. typek polecil ultimate bo podobno najlepiej sie wchlania,a cena podobna.wiec teraz ktore... gainer 2, xxl czy ultimate?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ja bym wybral vitala 2 ...

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Oba ok.

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 132
Willhelm :) A więc nie chodzi tu o patriotyzm bo jestem Polakiem :) i kocham swój kraj, a wzorców amerykańskich się wręcz brzydzę ! Niestety to USA wiedzie prym w produkcji suplementów kulturystycznych - chodzi mi o jakość i doświadczenie. Cena tych suplementów jest wysoka z powodu importu jak wspomniałeś. Niestety nie dają zwykle licencji na produkcję w Europie :(
Odżywki Vitalmaxa będą teraz drożeć bo Vitalmax wchodzi w nową erę i bardzo szybko się rozwija. Jeszcze 4 lata temu można było ledwo dostać kreatynę Vitala, a teraz Vital nawet sponsoruje imprezy plenerowe ! :)
Vitalmax jest tani bo jest produkowany w Europie tuż obok nas - to jeden z czynników decydujących o jego niskich cenach. Istnieje jeszcze drugi czynnik, którym jest jakość. Vitalmax jest teraz w stadium rozwoju jakościowego jak taki np. Universal 10 lat temu. Dzisiaj selekcja surowców i dbałość o szczegóły i jakość Vitalmaxa nie dorównuje jego amerykańskim konkurentom.
P.S. Ja zawsze inwestuję w jakość !!!

Tylko nieliczne sk......ny mogą nazywać siebie Animalami !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
fajnie, że inwestujesz w jakość... to ważne bo niby dlaczego mamy kupowac produkty słabe jakościowo...
otóż niech przybliżę Ci jedną istotną kwestię...
vitalmax jak również wiele firm produkujących suplementy dla sportowców w tej naszej brudnej i zacofanej części europy kupuje półprodukty... w tym przypadku koncentrat białka, maltodextryny, glukozę, dodatki od firm je wytwarzających...
tak się składa, że w tej naszej zacofanej części europy aby produkować takie półprodukty firmy muszą spełniać rygorystyczne normy jakościowe...
nic nie powstaje w brudnych garażach z wykorzystaniem zardzewiałych urządzeń i chorych na gruźlicę pracowników...
dlatego uwierz, że jakość produktów firm z wschodniej europy nie odbiega od megafajnych produktów z USA... a w wielu przypadkach, biorąc pod uwagę bardziej restrykcyjne niż w USA normy jakościowe Unii Europejskiej jest nawet wyższa...
a kwestia smaku?? bardziej wyraźnego i czasami mega dziwnego?? to tylko sztuczne dodatki... jak chcesz to mogę Ci załatwić każdy koncentrat smaku jaki sobie wymarzysz, łącznie z aromatem dymu wędzarniczego...
szczerze... to wolę już mniej udziwnione smaki niż dodatkową porcję E żeby mieć smak np. arbuzowego białka...

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Różnica między MRM Meta-Burn XTP a Olimp Thermo Speed???

Następny temat

Cykl od października do maja

WHEY premium