SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr. Olympia 2008 - Dyskusja po zawodach

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Uważam,że to był pewnego rodzaju prezent,dla Dexa od sędziów.Jak już ktoś wspominał zbliża siędo końca kariery i chciali dać mu odejść w chwale
Dla mnie Top 3 powinno wyglądać tak :

1 Phil
2 Wolf
3 Dex

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36046


respect lapa miazga

Zmieniony przez - Dofik w dniu 2008-09-28 13:53:43

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Top 6 wg mojego widzimiesię

1. Phil Heath
2. Dexter Jackson
3. Toney Freeman
4. Jay Cutler
5. Dennis Wolf
6. Silvio Samuel

Zgadzam się z scr w jednym - trudno nie odnieść wrażenia, że tytuł Dexa został nadany jakby za "całokształt twórczości". Co do Phila Heatha - jak sporo ludzi, ja też myślę że był najlepszy w tym roku i jego trzecie miejsce to lekkie przegięcie, bez względu na to czy był to debiut czy nie. Jednak mimo tego stawianie go w jednym rzędzie z zawodnikami tego formatu co Dorian, Flex czy Coleman (z początków panowania)... chyba jednak za wcześnie na to. Chociaż na pewno z czasem zapisze się w historii jako jeden z najlepszych BB.

Podsumowując - imho na chwilę obecną jest w zawodowej kulturystyce wielu baaardzo dobrych zawodników, nie ma jednak ani jednego wybitnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Co jak co, ale takich przedramion jak u Phila nie widziałem jeszcze

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
W tej chwili, chyba tylko Priest moglby wrocic i odebrac Dexowi tutul, moze jeszcze Kevin English, gdyby przymasowal.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
BTW. Priest wraca w przyszlym sezonie :)

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Freeman niesamowity..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
Nie ukrywam ze jestem w zaskoczony. Najlepszym kulturysta swiata taki kurdupel!? Juz Heath predzej zasluguje na to wyroznienie. Jackson wyglda jak figurka z brazu, ale niczym sie nie wyroznia, nie ma tej potegi tego mizdzenia innych zawodnikow. Jezt swietny ale nie Mr.O Mam nadzieje ze Jay za rok odbierze to co mu sie nalezalo w tym ( choc jezeli powroci Martinez i wygra tez bede zadowolony) I powtorze, w tej stawce nie bylo nikogo kto poza J. C. zaslugiwal na ten tytul.
Zenada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Heath ma świetne łapy, ale naprawdę brakuje mu szerokości.

A Dexter to maluszek, te kobiety na scenie były od niego wyższe. Każdy był wyższy.

Ktoś mówi, że odwrócił się trend? Świetnie! Czekamy na powrót Priesta, skoro wygrywają najmniejsi.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Mam nadzieje ze Jay za rok odbierze to co mu sie nalezalo w tym

~

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dennis James aktualna forma

Następny temat

Shawn Ray powraca na scene IFBB!!!

WHEY premium