SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr. Olympia 2008 - Dyskusja po zawodach

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Ja napisze ze mam mieszane uczucia... Wczesniej napisalem ze Dexter wyglada najlepiej ze wszystkich startujacych na Mr.O 2008... ALE ZA CHOLERE NIE SPODZIEWALEM SIE ZE WYGRA! Mozna bylo tylko spojrzec na widownie po ogloszeniu wynikow! Wszyscy wstali ZSZOKOWANI! Ogladalem Mr.O razem ze SneS'em i po ogloszeniu wynikow napisalem 3 razy to samo.. O KU*WA... Wciez zastanaiwam sie jak to sie stalo... No ale coz 2008 to juz historia.. Brawo dla Dextera.. nie mozna jemu nic ujmowac... wspanialy zawodnik i mistrz.. Maly.. to prawda no ale jezeli kiedykolwiek miala nastapic zmiana.. nastapila chyba w najlepszym czasie.. To zwyciestwo otwiera droge innym zawodnikom takim jak Heath,Greene,Wolf... no i oczywiscie Victor Martinez..

Gratuluje Dexterowi.. mimo wszystko bardzo szkoda mi Jaya.. ale tak to sie musialo skonczyc..

I juz czekamy na 2009.. Victor Martinez, Kai Greene, Branch Warren, Phil Heath, Dennis Wolf ...jak dla mnie Bomba!

Pozdrawiam

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5865
Dokładnie zgadzam się ze zdaniem nr.1 oglądając werdykt byłem pewny, że zwycięży Jay... A tu wyczytują Dextera... Nie wiem czy mi się tylko wydaje, ale sam Dex był zaskoczony wynikami. Jay zrobił głupią minę stanął jak wryty... Myślę, że było w tym 'troche' polityki. Zarówno miejsce 1 jak i 2 są według mnie błędem. Gdyby ocena była bezstronna zwyciężył by bezprecedensowo Phil Heath. Wyróżniał się z całej grupy najbardziej. Sylwetka nienaganna. Drugiego widziałem Freeman'a. Jak zobaczyłem go na scenie po prostu szczęka mi opadła z wrażenia. Niesamowita forma i bez dwóch zdań powinien zająć zaszczytne drugie miejsce. Na pozycji trzeciej widziałem Dextera. Forma jak zwykle wyśmienita, a do tego dołożył chyba kilka funtów. Na czwartej niezmiennie Wolf. Myślę, że Ci co mówią, że Wolf to 'porażka' lub 'zawiedli się' na nim są w błędzie. Po prostu zbyt wiele oczekiwaliście od 'wygłodniałego' Wilka. Moim zdaniem fakt- nie trawił z formą, ale jego masa mięśniowa no i te niesłychane most muscular... Czwarte miejsce zasłużone. Dalej widziałem Gustavo Badell'a. Zaskoczył mnie swoim wyglądem pozytywnie i myślę, że piąta lokata powinna być jego. Zamykającego 'finałową szóstkę' widziałem Ronny'iego Rockel'a. Według mnie był bardzo dobrze przygotowany na te zawody. Niestety nie był nawet w dziesiątce.

Wielką pomyłką według mnie było miejsce na Mr. Olympia Melvina Anthoniego. Kompletne nieporozumienie jak taki koleś mógł zająć aż 6 miejsce...


To tyle z mojej strony
Pozdro.

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16849
Moim zdaniem za to Dex był najlepszy, jego przewaga na philem nie była wielka, ale przynajmniej jak dla mnie zauważalna oczywiscie patrząc na całe sylwetki. Męczą mnie powoli wypowiedzi, że powinien wygrać Heath, jest najlepszy na świecie, oszukali go, etc. Piszą je ludzie, którym nic nigdy nie pasuje, jestem pewien że jak wygrał by Phil to byłoby wiele głosów, że wynik jest niesprawiedliwy, że on jest za młody, że słaba klata, barki, pozowanie czy coś innego. Sędziowie wybrali Dexa i moim zdaniem to nie żaden spisek tylko uczciwa ocena odzwieciedlająca to co się działo na scenie. Ja dalej jestem pod wrażeniem estetyki Jacksona. peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8594
nr.1 mieszkasz w US? Tak? To moze Ty mi powiesz o co chodzi z wymowa Flexa i dziwnym wymawianiem tam gdzie teoretycznie powinno byc "sz" samego "s" np. CONDITION wym.kondsyn.

Elo!

Last night I cut the light off in the bedroom, hit the switch, was in the bed before the room was dark. I'ma show you how great I am!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3721
jeszcze raz dEXTER ŻAAAAAAALLLLLLLLL

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 433 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31145
Weźcie pod uwagę, że heath startował w Mr.Olympia 1 raz !!! Sorry, aczy czy jakiś debiutant w historii wygrał ten konkurs??? Heath wygra te zawody pewnie z kilkakrotnie w przyszłości, jego czas na szczycie jeszcze nadejdzie i myśle, że i tym kierowali się sędziowie. Poza tym przegrał z Dexterem na AC, więc to kolejny argument przemawiający za tym że dajmy teraz mr. Olympia dexterowi bo zasłużył, a nie różnią się formą obaj w żadną stronę diametralnie. Wszyscy teraz rajcują się Heath, że to przyszłość, że jest z innej galaktyki, że ma najlepszą genetykę w historii. Może i wiele to prawda, ale na zawodach nikt przy zdrowych zmysłach nie wrzuci "nowicjusza" na 1 miejsce! Gdyby heath wygrał w tym roku to miałby automatycznei zagwarantowane wygrywanie przez najbliższe xxlat, biorąc pod uwage jego postępy. Dająć nagrodę Dexterowi dajemy ją zawodnikowi, który niewątpliwie na nią zasłużył. Po drugie gwarantujemy super ciekawe zawody za rok (nieważne że z Dexterem czy bez). Jak dla mnie Heath był super, ale jego czas przyjdzie za rok za dwa i posiedzi na tronie przez kilka dobrych lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Co znaczy? Wiesz rozni ludzie roznie wymawiaja pewne wyrazy i moze byc to wina akcentu, regionu w ktorym sie urodzili badz slangu... Tyle na ten temat.

BTW. Panowie ja ze swojej strony chcialbym oddac to co nalezy Jay'owi Cutler'owi.... Wspanialy gentelman i mistrz, potrafil z klasa przegrac i jezeli nawet w srodku sciskalo.. potrafil z usmiechem gratulowac Dexterowi! Moim zdaniem przez te dwa lata panowania Jay Cutlera na tronie Mr.O byl on profesjonalista i wspanialym ambasadorem kulturystyki.. i nie mowie o jego sylwetce ale o charakterze... Wiec chce raz jeszcze pogratulowac Cutlerowi.

Tak przegrywa prawdziwy mistrz.

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Niestety zawody kulturystyczne to nie bieg na 100m,gdzie uzyskany czas,zarejestrowany przez fotokomórkę jest bezdyskusyjny.Tutaj może zaważyć na decyzji sędziów nawet wyraz twarzy i nikt nie będzie miał na to wpływu.Sam zawodów nie widziałem(jedynie dzięki uprzejmości osób wklejających zdjęcia) i jestem gotowy się założyć,że kompletując różne składy sędziowskie z forum,uzyskalibyśmy diametralnie różne wyniki konkursu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8594
dzieki nr.1 za odpowiedz, ale niestety niesatysfakcjonujaca byla...tyle to sie domyslalem wczesniej, ale myslalem ze jak swiatowy chlopak jestes to moze wiesz cos wiecej...Ja teraz uwazam po obejrzeniu kilku filmikow, ze jednak to wada wymowy i poprostu sepleni.

Last night I cut the light off in the bedroom, hit the switch, was in the bed before the room was dark. I'ma show you how great I am!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
No przepraszam cie bardzo ale logopeda nie jestem. Nie zwrocilem na to uwagi poniewaz przyzwyczailem sie do tutejszej mowy, moze miec problem z wymowa, nie mam pojecia

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dennis James aktualna forma

Następny temat

Shawn Ray powraca na scene IFBB!!!

WHEY premium