SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr. Olympia 2008 - Dyskusja po zawodach

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Z prawa noga u Jaya coraz gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Prawej nogi to on juz nie ma.. w tym roku ta roznica byla strasznie widoczna!

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co mu sie stalo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
to z VegasViking

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
VegasViking KOT!!!

Noga Jaya.. to juz stara kontuzja.. wydaje mi sie ze ma ja od 2006 Mr.O.. o ile sie nie myle..

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 398
..z tego co ja sie orientuje kontuzji tej nogi nabawil sie grajac w football amerykanski wieki temu.kontuzja byla na tyle powazna,ze musial dac sobie z ta gra spokoj...moze potem mial jakas inna kontuzje ale ja o niej nic nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Bardzo mozliwe :)

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004
Dexter mistrzem? To są jakieś jaja. Najlepiej zbudowany człowiek świata powinien odznaczać się conajmniej średnim wzrostem.
Zaraz pewnie zjawi się Lee Priest po kolejnego Sandowa ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
przesadzasz....wszyscy startujacy w mr olimpia naleza do najlepiej zbudowanych kulturystow na swiecie a wzrost nie ma tu nic do rzeczy...mr olympia ma na bramce stac czy co?
osobiscie tez wole zawodnikow w typie arnolda,yatesa czy colemana ale teraz najlepszy okazal sie dex i pewnie slusznie...
w koncu sedziowie troche lepiej widza zawodnikow niz my na video i zdjeciach.na zywo sie jednak zupelnie inaczej wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sedziowie najlepiej widzą polecenia jakie wydaje im sponsor czyli muscletech
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dennis James aktualna forma

Następny temat

Shawn Ray powraca na scene IFBB!!!

WHEY premium