SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mozliwy sposb na przysiad.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1450

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
no więc co to za sposób na przysiad jak do 80kg potrafisz tylko to zrobić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 193
hehehe,ja *******e dwoch patologow,no to napisalem zeby sprawdzil ten kto jest silniejszy na przysiad ode mnie nie...ja na barki wyciskam 60 x2....wiec mam troche tej pary,zeby podzielic sily przy 80 kg na nogi.Po drugie sa ludzie co biora na nogi 130 a na barki 110,wiec mowie zeby takie osoby sprawdzily moj sposob...Prosze o wypowiedzi ludzi normalnych a przede wszystkim tych,ktorzy juz ta sprawdza.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 392
Moim zdaniem nie jest to dobra metoda, przy dużych ciężarach na bank to się nie sprawdzi, pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
sparwdzilem i co ?

jajco kurva

nei weim zalamujesz czasoprzestrzen jak wycisniesz to na barki i jest lzejsze czy jaki hooj ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
osdslv

wrzucasz patent który "wymyśliłeś" ale jak słyszysz krytykę to się spinasz

po co ?

zjedz sobie mandarynkę i się wyluzuj

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 637 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4377
jak mozę być lżejsze?!
nasze ciało z tą sztangą stanowią jeden układ, i ciężar który spoczywa na barkach jest ten sam co na nogach i w każdym innym miejscu ciała, tylko, że pracują i barki i nogi(co nie zmienia faktu, że ta siła się nie rozkłada - jest taka sama i na nogach i barkach).
to takie placebo (tzn coś w tym stylu, bo placebo wystepuje przy lekach ;P), że po prostu sobie wkręcasz, że jest lżejsze, albo po prostu bardziej się spinasz i skupiając się na wycisnięciu nie myslisz o nogach a one jakoś same pracują.

i nie napinaj się tak

Zmieniony przez - Wibor w dniu 2010-02-27 10:23:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 193
Dobra chu.... ja to wiem,tak samo jak na klate wyciskasz ten jest ten sam ciezar a jednak pomagasz sobie plecami...nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
no i nastepny fenomen

pomaganie plecami przy klatce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 637 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4377
hahahahahaha jak?
spinasz plecy i sztanga jest wyżej?
może sobie podkladaj poduszki pod wyciskanie ale rób przysiad na taborecie to w ogóle będzie lżej
nie - rąk nie wyprostujesz poprzez podniesienie tułowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
zbędny spam się tworzy więc zamykam temat

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chcialbym zwiększyć masę

Następny temat

Plan do oceny! RZEŹNIA

WHEY premium