SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Motywacja do grania w Piłke ..

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1247
Mój sezon się skończył miesiąc temu ... potem jeszcze miałem kilka treningów i turnieje ... teraz mam przerwe prawei do końca lipca . Gram sobie na podwórku albo chodze na pobliskie osiedle grać z kumplami (liga podwórkowa, wiecie o co chodzi ; pp) . Ale jak pomyśle sobie że zaraz ma się zacząć nowy sezon i wgl to aż nie chce mi się grać ... nie mam żadnej motywacji i sobie myśle '' po co mam grać ? '' wcześniej nie miałem takiego problemu , nawet koledzy się śmiali że jestem na każdym treningu i się zachowuje jakby od tego treningu zależała moja ''kariera'' ...
Jak wy się motywujecie przed rozpoczynającym sezonem , treningiem lub meczem ?

''Niektórzy uważają, że Piłka Nożna to sprawa życia i śmierci.
Ja uważam, że to znacznie poważniejsza sprawa''
''3/4 życia spędziłem na boisku, resztę zmarnowałem''

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220
Ja z doświadczenia wiem, że by utrzymać motywację nie tylko w dziedzinie sportu muszę mieć wytyczony cel.

Jeśli nie masz celu skąd wiesz dokąd idziesz?

Proponuję Ci zapytać siebie na jakim etapie teraz jesteś a na jakim chcesz być?

Zapisz to sobie na kartce i codziennie sprawdzaj rezultaty.

Dla przykładu średnio robisz 100 żonglerek a chcesz ich robić 250 na koniec lipca zapisz to trenuj i sprawdzaj Twój postęp.

Możesz też biegać z piłką między przeszkodami, zmierzyć czas w jakim to pokonujesz i starać się skrócić go.

"Zawsze bądź sobą chyba, że jesteś do niczego" www.soccertrening.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3283
włącz sobie ulubioną muzyczke pomyśl o tym sezonie że warto i moze pomoze :D mi czasami pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 95
pomyśl że nikt nie dojdzie do niczego bez ciężkiej pracy, widzę że nie że nie opuszczasz treningów to bardzo dobrze świadczy. jeśli ci się nie chce to myśl o tym jak będzie jeśli będziesz siedział na fotelu za 20 lat z pilotem i czipsami. Pomyśl sobie że teraz możesz to jeszcze zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
ja też to mam ale gdy sobie pomyśle o meczach z niektórymi drużynami (np 12:0) to aż sie chce żyć ;)

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
dziwny temat . nie znam ludzi którym na myśl o nowym sezonie nie chce sie grac :) a druga sprawa ze nie znam ludzi którzy sie smieja z piłkarza który systematycznie podnosi swoje umiejetnosci na treningach ! dla mnie conajmniej chore ;p

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
trenuj bracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 71
mi wygrane po 12:0 nie sprawiaja zadnej przyjemnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
ja trenuje Rugby mi zawsze przed treningiem kiedy nie chce sie trenowac pomaga filmik, jakies piekne szarze, przylozenia, podwyzszenia, akcje do tego swietny podklad i od razu mam zajawke na "To my rugbysci":D

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 729
heh. najwazniejsza motywacja... tylko ze nie zawsze popmaga jak jestes zmotywowany a na ławce trener i tak cie opiernicza..reszta robi takie same bledy wszystko jest ok zdarza sie a jak ja cos złego zrobie to juz słysze z ławki ku..czasami sobie mysle ze moze to faktycznie koniec, ze nie ma sensu sie przykładac..a tez staram sie chodzic na wszytskie treningi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
Ja sie motywuje tym ze chlopak mojej mamy Argentynczyk gra w jednym z czolowych 1 ligowych zespolow i jest tam liderem, obiecalm sobie ze jak pojda na emeryture to ich utrzymam, ale ostatnie 1,5miesiaca nie trenowalem bo - nie chialo sie ;// Co sie ze mna dzieje ? Wiem ze cienko w szkole inalogowo siedze przy kompie, da sie to zmienic ? W tamtym sezonie bylem w pierwszej 10 mojej ligi jesli chodzi o umiejetnosci. Pomocy ;(
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS II /A6W

Następny temat

wasza suplemacja w piłce nożnej

WHEY premium