SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie urządzenie do gry w piłkę i na basen?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 153
Cześć,

jestem pasjonatem piłki nożnej i pływania na basenie...szukam urządzenia które spełni moje oczekiwania tj.:
1. Piłka Nożna - sprawdzi ile spaliłem kcal i jaki dystans przebiegłem itd?
2. Basen - urządzenie wodoszczelne, które sprawdzać będzie ile spaliłem kcal?

bajery typu przypominanie o ruchu czy budzenie itd mnie nie interesują, głównym celem są ww. punkty.
ważne aby urządzenie można było łatwo połączyć z komputerem i było w atrakcyjnej cenie...zegarki powyżej 500zł odpadają.
Myślałem o jakiś opaskach ale niestety nie mam wiedzy w tym temacie a bubla kupić nie chcę

pomóżcie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 221
Ciężko Ci będzie kupić coś w tym stylu za mniej niż 300-400 zł. W większości są to sprzęty niedokładne, tylko z pozoru nadające się do tego do czego niby służą.

Poszukaj zegarków Garmin czy Timex. Ostatnio zegarek tej drugiej firmy, używany fakt faktem, ale z gwarancją i pudełkiem, widziałem za 250 zł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening piłkarza a'la Cristiano Ronaldo

Następny temat

Buty halowe

WHEY premium