SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Motywacja do cwiczen, życia, pokonywania trudnosci.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ten koles bez konczyn jest kozakiem numer one

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Jeżeli ktoś nie ma motywacji do pójścia dziś na trening... polecam filmik - Jay + Limp Bizkit



...
Napisał(a)
Usunięty przez MYTHMAN za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Gibon jest u mnie na siłowni taki koleś , bierze największe ciężary. Nikt nie podnosi wiecej niż on. Waży z 80 kilo może. Wszyscy maja go za d****a. Cały w bandazach i śmierdzące bengejem . Wyglada jak by był pierwszy raz na siłowni.. Ty mi go przypominasz ze swoją głupota. Rozgladnij się po siłowni podczas treningu , jak zobaczysz uśmiechy to wiesz co masz robić nauczyć się trenować z odpowiednim dla Ciebie ciężarem i potrzebować mięśnie a nie chore ambicje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
To sa takie ambicje z ktorych normalny człowiek, ktory dojrzewa w koncu wyrasta... ja kiedys robilem sciaganie linki na boki(barki) całym sztosem na bramie bodajze 90kg, co prawda wszystko sie hustało ale całkiem efektywnie to wygladało dzisiaj zakres serii 10-18kg na hantelku.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
MYTHMAN nie chce Cie urazic ale ja nie wiem co sie Tobie ubzdurało(to jest fakt) na podstawie jednego filmiku. Kontuzji doznalem przy zupelnie innym cwiczeniu robiac go technicznie w 100% a trening zmieniam o 180stopni praktycznie co miesiac wiec w chwili w ktorej sie to stalo trenowalem juz dlugi czas w zupelnie inny sposob A co do tych usmiechow to mi sie to nie zdarza. Ja rowniez nigdy sie z nikogo nie smieje; niezaleznie od tego czy ktos jest gruby czy chudy bo wazne ze pracuje nad soba. Sam tez raz jestem taki raz taki bo mam taki gen ze robie postepy bardzo szybko ale rownie szybko potrafie wszystko stracic i to mnie nauczylo szacunku, Jest takie powiedzenie - traktuj innych tak jak sam bys chcial byc traktowany

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Ale przez jakiś okres cwiczyłeś przerażająco złą technika i to mogło sie przyczynić do późniejszego urazu.Przeciązałeś przyczepy mieśniowe być możę nawet je uszkadzajac a później nawet przy niskich ciężarach i niby technicznie wykonywanym ćwiczeniu mogło dojść do kontuzji.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
Moglo tak byc ale moim zdaniem uraz nastapil przez to ze przestalem cwiczyc barki i jechalem sama ławke 3x w tyg. Mozliwe ze oslabiłem jakies miesnie stabilizujace staw/obrecz i naderwal sie więzozrost barkowo-obojczykowy(czy tam kruczo barkowy) Znaczenie tez napewno mialo to ze ciezar poszedl w gore w 2 tyg o 20kg. Szykowal sie dobry wynik ale pozniej miesiac prawie niecwiczylem i wyszlo jak wyszlo

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Czyli chvj z zawodów?

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
zalezy ktorych - startowalem tydzien temu

200mg ketonalu przed i na 3 godz zapomnialem ze mam pozrywany bark

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-05-21 13:44:51

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki odblok po propie + dece + wino

Następny temat

Odblokowanie po Dece i Tesciu

WHEY premium